Быстрая регистрация

Создайте свой профиль за 30 секунд!Вход


  • Пишите рецензии к местам и событиям
  • Добавляйте вечеринки и концерты в планы
  • Выставляйте оценки заведениям и рецензиям к местам

Ваши личные данные не будут
переданы третьим лицам

АЛЕКСЕЙ БОЛЬШОЙ

Вечеринка прошла 3 Февраля, Пятница, начало в 20:00, Caribbean Club
АЛЕКСЕЙ БОЛЬШОЙ

3.02
П’ЯТНИЦЯ

19:00
ПОЧАТОК

АЛЕКСЕЙ БОЛЬШОЙ С ПРОГРАММОЙ «ОДИН НА ЛЬДИНЕ»

Концерт Олексія Большого 3-го лютого в Caribbean Club Concert Hall з програмою «Один на крижині» – це музика дорослої молоді.

Тема кохання  та самотності у авторській пісні, що виконана оксамитовим низьким тембром з легкою блюзовою гітарою. Вона нікого не залишить байдужим!

В усі часи будуть мати успіх – хороша музика і погані хлопці. Тим більше, коли хороша музика написана цікавим чоловіком, котрому є що сказати, є про що заспівати.

До початку сольної кар’єри, Олексій уже пройшов становлення як успішний музикант та автор пісень, співпрацював з відомими українськими артистами. Наприкінці дев’яностих років створив відомий гурт «Cool before», серед кількох знакових композицій гурт випустив вічну пісню «Осеньзолотая», котру вже не раз переспівали в різних стилях.

Зараз Олексій працює у жанрі, який сам він називає «дуже хороший шансон». Та виконує  музику, яка допомогає відігрітися душею і набратися сил.

Кожен його концерт – це зустріч справжніх друзів, котрі скучили за хорошою музикою, душевною піснею та глибоким голосом з проникливою хрипотою.

В творчості Олексія Большого можна знайти різноманітні теми, властиві жанру шансон – ніжна любов до жінок, жорстоке, але захопливе життя справжнього чоловіка та ситуації, котрі роблять наше життя повним, насичують змістом.

Завжди лишайся самим собою – насолоджуйся гарною дорослою музикою на концерті
Олексія Большого!

https://youtu.be/mhV7NozUWug


067 224-41-11 | вул. Симона Петлюри, 4
Детальніше: http://caribbean.com.ua/ua/concert_hall_ua/oleksiy-bolshoy/

Комментарии пользователей
  • Пока что нет ни одного комментария

Добавить комментарий

 

Проложить маршрут

Booking.com