Быстрая регистрация

Создайте свой профиль за 30 секунд!Вход


  • Пишите рецензии к местам и событиям
  • Добавляйте вечеринки и концерты в планы
  • Выставляйте оценки заведениям и рецензиям к местам

Ваши личные данные не будут
переданы третьим лицам

Сценічна композиція Михайла Резніковича Скрізь один ...

Спектакль прошел 14 Октября, Пятница, Театр ім. Лесі Українки
  • Место: Театр ім. Лесі Українки , вул.Богдана Хмельницького, 5
  • Стоимость входа: М: • Ж:
  • Условия входа:
  • Артисты:
Сценічна композиція Михайла Резніковича Скрізь один ...

Сценічна композиція Михайла Резніковича
Скрізь один ...

Щедра й невичерпно родюча українська земля подарувала загальнолюдському сузір'ю геніїв незгасний Світоч - Тараса Шевченка, Тираноборця і Пророка, Спікера свободи, який поставив на сторожі біля своїх земляків, "рабів німих", вогняне слово, а в "Заповіті" дав їм заклик: "Кайдани порвіте!".

Мало з тих, кому випало безсмертя, досягли його такою дорогою ціною, як Тарас Шевченко. Доля не шкодувала для нього найжорстокіших випробувань і страждань. Прожив Шевченко лише 47 років, з них двадцять п'ять - у кріпосному рабстві, десять - у солдатчині і засланні. А що залишилися - воюючи з стражданнями, хворобами, плекаючи несправджену мрію про створення сімейного вогнища, елементарного затишку у власному будинку - маленької хатці на батьківщині.

У нинішньому театральному трактуванні, всупереч багаторічному хрестоматійному, заїждженому деклараціям і уявленням, гармонійно переплітаються багато мотиви життя Поета і Художника: творчість, любов, розчарування, каяття, ненависть, здивування, популярність і забуття, прагнення осягнути все і вся ...

«...Вистава про долю талановитої людини, що потрапила під жернова системи. З одного боку, вона викувала його талант, з іншого - понівечила його життя. Це і Шевченко, і не Шевченко, не тільки Шевченко.
В основі - всі тексти, усі вірші Т.Г.Шевченка та спогади про нього. Але він був дуже різним. І слабким, і сильним, і добрим, і несправедливим.
Ми взяли лише одну складову його особистості, перш за все, обдарування, тому важко наполягати на повній правдивій ідентичності характеру. Це, швидше, легенда про Шевченка. Хоча і заснована на фактах його життя.
Легенда про дуже талановиту людину, життя якого була зруйнована системою. Він багато знав, гостро відчував і заслуговував більшого людського щастя, але не збулося.
... У кожного свій Шевченко, як і у кожного - свій Пушкін. У нас - ТАКИЙ!..»

(М. Резникович)

Комментарии пользователей
  • Пока что нет ни одного комментария

Добавить комментарий

 
Booking.com