Ресторан Амстер Дамстер

Быстрая регистрация

Создайте свой профиль за 30 секунд!Вход


  • Пишите рецензии к местам и событиям
  • Добавляйте вечеринки и концерты в планы
  • Выставляйте оценки заведениям и рецензиям к местам

Ваши личные данные не будут
переданы третьим лицам
Амстер Дамстер

Амстер Дамстер (Amster Damster), отзывов: 0

Амстер Дамстер (Amster Damster)

Бесплатно забронировать стол в Амстер Дамстер –15% на всё меню
Забронировать стол

Ресторан-бар «Амстер Дамстер» – це напевно, найчудернацькіший ресторан нашої столиці. Погодьтесь, де ще Ви зможете зробити селфі на велосипеді, або сфотографуватись с бобром на підвіконні? При цьому ласуючи смачні страви та ексклюзивні коктейлі.

Ми створили це місце як своєрідну «Мекку» для людей, вільних духом, мандрівників та усіх, хто розділяє думку про те, що європейські цінності притаманні українцям. Багато подорожуючи, ми закохуємось у різні міста, але так несамовито сталось лише з Амстердамом (звідти й жартівлива назва «Амстер» та «Дамстер»). Дизайн закладу приваблює своїми деталями, передаючи атмосферу столиці Нідерландів та піднімаючи настрій відвідувачів.

Ресторан-бар «Амстер-Дамстер» поділений на три зони: 
- вітальня «coffeshop», де при вході Вас зустрінуть ваблива дівчина із бронзи, доброзичливі адміністратори та філіжаночка якісної кави; 
- справа розташувався просторий «ресторанний зал», де ви з комфортом зможете насолодитись стравами нідерландської та європейської кухні разом з близькими чи колегами (до речі, з 12:00 до 15:00 ми подаємо ланчі);
- зліва більш гамірний та веселий «барний зал», в якому можна не тільки поласувати легендарні київські #порціїзадоволення (близько 30 страв європейської кухні, адаптованих під продукти українських фермерів), а й випити голландського крафтового пива або авторських коктейлів.
 
Заходьте в гості! Маленька Голандія у центрі міста вже чекає на Вас.
 
Развернуть описание

Нет отзывов

 

  • К этому заведению пока нет отзывов.

    • К этому заведению пока нет отзывов.
    Booking.com