Ресторан Арома кафе

Быстрая регистрация

Создайте свой профиль за 30 секунд!Вход


 • Пишите рецензии к местам и событиям
 • Добавляйте вечеринки и концерты в планы
 • Выставляйте оценки заведениям и рецензиям к местам

Ваши личные данные не будут
переданы третьим лицам
Арома кафе

Арома кафе , отзывов: 2

Арома кафе

В самом центре старого Львова на улочке, которая ведет к оборонительному валу и музею Арсенал, в старом домике 16 века, рядом с Домом Легенд разместилась маленькая уютная кафешка Арома с вполне современным дизайном и вкусной и ароматной кухней из органических и натуральных продуктов.

В кафе Арома Львов угостят вас вкусным кофе, сладкими десертами, вкусными и легкими блюдами средиземноморской кухни, а также освежающим смуззи из свежевыжатых ягодных и фруктовых соков и конечно же Gelato Artigianale, свежим натуральным мороженным, которое производится прямо здесь на итальянском оборудовании.

Развернуть описание

Всего отзывов (2)

 

 • К этому заведению пока нет отзывов.
  • Автор: natusya.m@mail.ru natusya, добавлено 16 Мая в 10:26
   Оценка заведения

   Кафешка затишна і приємна, є гарний вибір морозива, цікаве меню, привітне ставлення персоналу. НЕ СПОДОБАЛОСЯ те, що в дощовий (не грозовий, а саме в просто дощовий день) вибір меню був дуже! обмеженим. З млинців, до прикладу, була лишень 1 порція, так як сказали що кухня сьогодні не працює бо погана погода (висновок: млинці вчорашні??); з десертів мало що можна було вибрати (крім морозива), бо закінчилися вершки (О_о). Також персонал вирішив собі попрацювати до 8:30 вечора замість заявлених в графіку 23:00 - знову ж таки з посиланням на погану погоду і на те, що крім нас з коліжанкою немає вже відвідувачів. Отже, проблеми з менеджментом в кафе однозначно є. Але якщо ви не вибагливі, та згодні йти на компроміси - кафе впринципі придатне для проведення часу.

  • Автор: vikadija@gmail.com Вікторія, добавлено 27 Февраля в 19:12
   Оценка заведения

   Коли була у Львові завітала, бачила відзиви у інеті. Спочатку розміри самого закладу засмутили, на фото виглядало дещо інакше, але далі я не пожалкувала! Їжа чудова, але навіть не це головне - обслуговування 5+, навіть не так - відношення як до знайомого а не гостя:) Дякую за чудовий вечір і гарний настрій!!! Завжди приємно поспілкуватись із всебічно розвиненою людиною.

  Проложить маршрут | Увеличить карту

  Booking.com