Ресторан Кафе №1

Быстрая регистрация

Создайте свой профиль за 30 секунд!Вход


 • Пишите рецензии к местам и событиям
 • Добавляйте вечеринки и концерты в планы
 • Выставляйте оценки заведениям и рецензиям к местам

Ваши личные данные не будут
переданы третьим лицам
Кафе №1

Кафе №1 (Кафе номер 1), отзывов: 3

Кафе №1 (Кафе номер 1)

Находится кафе в старом центре города — на пересечении туристических маршрутов. Два небольших зала по пять столиков и летняя площадка. Интерьер (в старинном стиле : антикварная мебель, свечи на столах, цветы ) создает обстановку домашнего уюта. В кафе Кафе №1 большой выбор алкогольных напитков (вина, ликеры, водка, текила, виски, джин). Чашечка хорошего кофе В Кафе Номер 1 стоит от 10 грн., кусочек вкусного торта - от 20грн. Здесь можно хорошо отдохнуть, насладиться видами и атмосферой старой части Львова. 

Развернуть описание

Всего отзывов (3)

 

 • К этому заведению пока нет отзывов.
  • Автор: Kublyk@ukr.net BogdanK, добавлено 10 Июня в 14:18
   Оценка заведения

   Одне з улюблених місць. Млинці і штрудель з куркою - просто божественні. Офіціанти добре розбираються у винах, весь час є якісь новенькі пропозиції. Атмосфера бомбезна. 5 балів!

  • Автор: ukrkris@gmail.com khrystya, добавлено 16 Декабря в 14:23
   Оценка заведения

   Замовили столик, дали 100 грн заставу. Гарно посиділи, принесли нам рахунок, оплатили, залишили чаєві. Через два 4 дні згадали, що заставу нам НЕ ПОВЕРНУЛИ і не врахували в чек. Пішли забирати заставу, її повернули і навіть вибачте не сказали... Не очікували, бо це був наш улюблений заклад до 12 грудня 2013 року...

  • Автор: olesya_kr@ukr.net olesya_kr, добавлено 25 Июля в 22:39
   Оценка заведения

   Була наприкінці травня у Львові, приїхала дуже рано і шукала що в центрі відкрите, щоб поїсти. Кудись забрела і побачила відкритий заклад (як потім виявилось, це було кафе №1) і дуже зраділа. Біля закладу стояв охоронець і я запитала, чи вони відкриті. Він махнув головою на знак згоди, посміхнувся і привітався. Я зайшла всередину і вже шукала зручне місце для насолоди сніданком, як мої роздуми перервав крик: "Куда???" Я побачила сиву (чи може блондинку) жіночку років 55-ти. Вона кричала прямо мені в лице: "Куда????" Я нічого не розуміла (ранок і нестача кави все-таки...) Жінка як недорізана прокричала мені, що вони закриті. "Але ж охоронець мені сказав, що ви відкриті..." - сонно заперечувала я. "Я думав, ви тут працюєте..." - з"явився зі своїми поясненнями охоронець.
   Я просто втікла звідти. "З самого ранку і вже пруть!" - почула я у свою спину голос недолугої працівниці (чи може власниці) кафе.
   Я НІКОЛИ не буду рекомендувати вашого закладу знайомим, хоч він і видається досить цікавим зовні. Якщо вже навчилися азам інтер"єрів - то навчіться і азам вихованості, бо вам цього аж ніяк не завадаить! Сподіваюся більше ніколи навіть не проходити біля вашого закладу!

  Проложить маршрут | Увеличить карту

  Booking.com