Вечеринки ГУРТ ВРОДА (VRODA)

Восстановить пароль
Восстановить пароль
ГУРТ ВРОДА (VRODA)

ГУРТ ВРОДА (VRODA)

Вечеринки Событие уже прошло (28 ноября - 28 ноября) Киев, Caribbean Club
ГУРТ ВРОДА (VRODA)

ГУРТ ВРОДА (VRODA)

28 листопада концерт гурту Врода (VRODA) в Caribbean Club.

Виступи цього колективу — це магія, що відкриває сенс та душу української пісні, дарує слухачам силу та енергетику старовинних пісень. Гурт ВРОДА — це перш за все його вокалістки Анна Заклецька та Ольга Нестиренко. Артистки вражають потужним вокалом та зачаровують своєю красою. Їх творчість — це багатство українських традицій, мелодійність мови та пісні, обряди та танці. Унікальність їхньої концертної програми у яскравому поєднанні давньої співочої традиції українського народу з сучасним найновішим музичним аранжуванням. В інтерпретації гурту українські пісні набувають нового особливого звучання. Творчі надбання колективу визнані багатьма національними та міжнародними фестивалями. Про любов і розлуку, про народні свята, силу природних стихій, про наш рід і звичайно ж добро ви почуєте в піснях гурту ВРОДА.

Спецальний гість концерту — гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ.

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ — це український рок-гурт з потужною енергетикою та професійною грою. За час свого існування вони виступили на безлічі національних та міжнародних фестивалів, заграли з топовими українськими гуртами (такими як «Океан Ельзи» та «Бумбокс»), знімали кліпи та займали найвищі сходинки у хіт-парадах, створювали гімн спортивній команді, писали музику для кіно, випускали альбоми та беззупинно творчо розвивались. Активна творча співпраця поєднала гурти ВРОДА та БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ останнім часом. Її результатом стали ряд пісень та кліп на пісню «Доле моя» (який буде представлений глядачам на концерті).

28-го листопада у Caribbean Club гості будуть вражені одночасно автентичною та актуальною співочо-танцювальною програмою від гурту ВРОДА та драйвовим виступом БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ.

ЗАПРОШУЄМО!

Квитки: 100–480 грн
ул. Симона Петлюры, 4
067 224-41-11

Caribbean Club Ночная жизнь
ул, Симона Петлюры, 4
с 18:00 до 06:00
Caribbean Club (Карибиан) – это музыкальный ночной клуб, где в атмосфере витает «винтаж». Воздух пропитан ярким западным шиком. Это один из самых почетных и давних клубов Киева....

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено