Вечеринки Анти - Halloween party

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Анти - Halloween party

Анти - Halloween party

Вечеринки Событие уже прошло (28 октября - 30 октября) Киев, PRYNADA Ukrainian Café
Анти - Halloween party

Якщо ви (як і ми, власне) бажаєте провести останні вихідні жовтня у приємній компанії красивих людей, а не серед упирів та зомбі, запрошуємо вас до Prynada Ukrainian Cafe. 28, 29 та 30 жовтня в нашому ресторані відбудеться серія заходів «Анті-Гелоуін. Чиста сила».

28-го жовтня ми влаштуємо вишукану pre-party, занурюючи відвідувачів в атмосферу свята, що наближається. Гостей чекає тематичний DJ-сет та приємне спілкування в стилі Prynada Lounge.

29-го жовтня відбудеться основна вечірка. Танцюємо разом із діджеєм та балетом, підспівуємо музичному гурту, фотографуємось та милуємось дизайнерськими гарбузами. Доречі, кожному, хто принесе з собою декорованого гарбуза, коктейль від закладу!

В цей вечір ми будемо особливо раді бачити гостей в коктейльних або етнічних вбраннях.

Нарешті 30-го жовтня влаштовуємо сімейний день, бавлячись із малечею та вимальовуючи чудернацькі візерунки на імбірних пряниках!Пропонуємо вам нічого не планувати наступної неділі й влаштувати сімейний день, завітавши до нас разом з дітьми.

30 жовтня в 14:00, в рамках анті-гелоуін заходів «Чиста сила» ми влаштуємо для малечі майстер-клас з приготування імбирного печива. Буде весело і трохи лячно (але весело звичайно ж більше).

PRYNADA Ukrainian Café Рестораны, Ночная жизнь
пр. Героїв Сталінграда, 24
с 12:00 до 01:00
PRYNADA Ukrainian Café (Принада кафе)  Контекст: Сучасна Україна демонструє всьому світові унікальний культурний феномен, коли незважаючи на бідність, брак освіти, війну і тотальну к...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено