Вечеринки Відчуй Францію на смак

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Відчуй Францію на смак

Відчуй Францію на смак

Вечеринки Событие уже прошло (9 марта - 31 марта) Львов, Клуб Спліт Львів
Відчуй Францію на смак

А чи можна не любити Францію? Ніжно-романтичну країну закоханості, вічної юності та життєвої легкості...Тільки вступивши на її землю, усі прозаїчні проблеми залишаються далеку позаду і ти живеш «тут і зараз», у цю неповторну мить душевного піднесення та юнацької безтурботності…Так хочеться повертатись туди знову і знову, хоча б у своїх спогадах…

І, коли Франція далеко, години високої французької кухні у ф’южн-ресторані Split – це час для себе, своїх мрій і спогадів! Елегантна витонченість смаків, вишукана подача страв, славнозвісні французькі рецепти перенесуть вас у найкращі заклади Франції та відтворять згадку про країну кохання.

Наша французька кухня представлена у вигляді 5 сетів, кожен з яких включає у себе закуску, першу страву, основну та десерт. Родзинкою французьких годин у ф’южн-ресторані Split – п’ятий сет-сюрприз від Шефа. Кожного разу ми приємно дивуємо наших гостей новими та цікавими стравами. До кожного з сетів сомельє вдало підбирає вишукане французьке вино, яке чудово доповнює смакові властивості страв.

Щодня з 12:00 до 15:00 ми намагаємось передати нашим гостям тонкощі кулінарних традицій Франції та показати високий рівень культури, дотримуючись європейських стандартів.

Детальніше про французьке меню ресторану за посиланням.

Ну що ж, ви вже виріши який сет оберете? 

Детальніша інформація за телефоном: +38 (032) 242 22 00

Клуб Спліт Львів Ночная жизнь, Рестораны
площа Міцкевича, 6/7
с 00:00 до 00:00
Club Split Lviv – один із кращих клубів преміум-класу, який знаходиться у самому серці Львова. Клуб був відкритий 10 серпня 2002 року і постав перед очима відвідувачів у всій своїй красі та розк...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено