Фестивали Фестиваль "100ПУДІВКА"

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Фестиваль "100ПУДІВКА"

Фестиваль "100ПУДІВКА"

Фестивали Событие уже прошло (5 июля - 8 июля)
Фестиваль "100ПУДІВКА"

5 — 7 липня 2013 року, с. Ракове (Дніпропетровська область, Синельниковський район), відбудеться урочисте відкриття Фестивального майданчику «100ПУДІВКА».

«100ПУДІВКА» — найбільший проект молоді Дніпропетровска. Це величезна площадка для фестивалів формату Open-Air у Дніпропетровській області. 

На території «100ПУДІВКИ» під час фестивалю працює більше 10 майданчиків: головна сцена, гральний та кіномайданчик, ярмарка, кафе, магазин, зона майстер-класів, поетичний та театральний майданчик,  прокат велосипедів та багато іншого.  

На фестивалі виступатимуть: АНТИТІЛА, ВЕРТЕП, EPOLETS, ТеЯRем, RED WOOLF, Масса Причин, Symbol Sound, Limeted Edition, The Floods,  Конвалія, Сергій Гордієнко та інші.

Акредитовано понад 100 представництв ЗМІ, висвітлення подій фестивалю транслюють більшість провідних телеканалів України.    

Головною особливістю фестивалю є те, що його територія повністю відтворена в етностилі та відбудована з екологічних матеріалів. 

Фестиваль об’єднує в собі оздоровчі,  спортивні,  музичні, екологічні, освітні, виставкові та інші культурно-розважальні та культурно-просвітницькі програми в стилі «етно».

Запрошуємо на цей дивовижний фестиваль!

Вартість квитків: 80 грн. — передпродаж, 100 грн. — в день фестивалю. 

У вартість ціни входить повноцінне перебування на території фестивалю протягом трьох діб.

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено