«50 відтінків…» Як це було…

Восстановить пароль
Восстановить пароль
«50 відтінків…» Як це було…

«50 відтінків…» Як це було…

Вечеринки 16 февраля, 15:00

Автор: Анастасия Булахова

11 лютого у ф’южн-ресторані Split відбулась ексклюзивна вечірка лютого  «50 відтінків…»


Вечірка була сповнена невимушено-легкою атмосферою, насиченою і цікавою програмою за мотивами роману «50 відтінків…» та вишуканою, смачною кухнею.

Ведучими вечора стали відомі київські ведучі Володимир Такудіс та Юлія Крауз, які, завдяки своїй харизмі, професійним вмінням, цікавим конкурсам та розіграшам, створили чудовий настрій на увесь вечір.

Знаменита діджейка Nastia Zoloto подарувала найкращі музичні хіти у своїх кращих традиціях, а натхненні імпровізації популярного саксофоніста Igor Volkoff - ще один музичний подарунок для гостей свята.

Приголомшливі танцювальні номери від Best Entertainment Team, вишуканий показ одягу преміум-класу від Impero Group додали атмосфері вечора витонченості, а показ лінійки будуарних суконь від салону весільних та вечірніх суконь Pollardi завершився розіграшем ексклюзивного будуарного плаття від відомого українського бренда.

Завдяки двом фотозонам, декорованим в стилі «50 відтінків…» та фотобоксу, гості мали змогу зробити яскраві фото на згадку.

Фуршетний стіл з вишуканими добірними закусками від шефа, різнобарвний кенді-бар з смаковитими солодощами, п’ятиповерховий шоколадний фонтан з бельгійського шоколаду, широкий вибір алкогольних напоїв – це неповний перелік того, чим гості частувались на вечірці.

Родзинками вечора стали: солодкий подарунок від кондитерів клубу Split у вигляді величезного торта та авторські коктейлі «Домінант» і «Сабміссів» від барменів ресторану.

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено