Вечеринки 8 березня

Восстановить пароль
Восстановить пароль
8 березня

8 березня

Вечеринки Событие уже прошло (8 марта) Львов, Клуб Спліт Львів
8 березня

8 березня:

З нагоди особливого свята весни, разом із X-people ми раді анонсувати наступну вечірку X-People, що відбудеться 8.03 у найпрестижнішому нічному клубі Львова - Split Club Lviv.

Впродовж попередніх вечірок, організатори X-People із захватом знайомили Вас із талановитими українськими продюсерами та ді-джеями, але цього разу, вони вперше вирішили запросити артиста з-за кордону.

Зустрічайте! Відомий продюсер родом із Німеччини, мелодійний музичний скарб, відданий прихильник сучасної House музики, що покорив серця сотень тисяч слухачів у таких всесвітньовідомих клубах, як Watergate(Берлін), Ushuaia(Ібіца), ZigZag(Париж), Loveland festival (Амстердам), власник лейблу JEUDI Records та представник леблу DIYNAMIC MUSIC, який заснував та очолює Solomun, і просто справжній брутальний красень - Doctor Dru, вперше у Львові, 8-го березня, тільки на вечірці X-People у нічному клубі Split.

А також, у цю неповторну ніч, ми будемо вітати усіх X-Lady із прекрасним святом жіночої краси та звабливості, а засновники і резиденти X-People - xtension_dj та xela_dj даруватимуть найсучаснішу електронну музику, що у поєднанні із сетом талановитого киянина - Artaria змусять Вас запам‘ятати цей святковий вечір назавжди.️

Не відмовляйте собі у щасті! До зустрічі на X-People!

Date - 8.03
Start - 22:00
Location - Split Night Club (пл. Міцкевича 6/7)

Tickets available only at entrance - X-Man 300 uah, X-Lady 150 uah

Reserve - 38 032 242 22 00

Клуб Спліт Львів Ночная жизнь, Рестораны
площа Міцкевича, 6/7
с 00:00 до 00:00
Клуб Split - унікальний заклад у загальноєвропейському вимірі, адже поєднує в одному комплексі декілька просторів для різнопланового відпочинку. Таким чином ми задовольняємо потреби різних а...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено