Спектакли Цирк Кобзов

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Цирк Кобзов

Цирк Кобзов

Спектакли Событие уже прошло (19 июля - 16 сентября)
Цирк Кобзов

Циркова вистава

В програмах розважального центру беруть участь артисти циркового мистецтва світового значення: призерка міжнародних конкурсів еквілібристТетяна Білова,двократний чемпіон України з велотріалу Владислав Черниш та інші учасники шоу країн Германії, Франції, Монако, Італії, Бельгії, Японії, Румунії, Росії, Швеції, Голандії та України. Запрошені хореографи та режисери – відомі в Україні та за кордоном майстри, постановники й учасники таких шоу як «Танцюють Всі»,«Х-фактор», «Україна має талант», «Майданс», мюзикл «Барон Мюнхаузен».

Серцем «Цирку Кобзов» є циркове шоу «Vivat». Його головною перлиною є номер з дресированими левами від відомого дресирувальника з Італії Емануель Фаріна. Настільки дивовижно спілкуватись з левами ще не вдавалось нікому. Кожний його номер є унікальним, бо на арені дресирувальник імпровізує. Також можна побачити номера еквілібристів, повітряних гімнастів, акробатів, вони не залишать жодного байдужим. Ті, хто вірить в містику та казку – будуть вражені номерами ілюзіоністів та фокусників.

Маленькі глядачі при вході до цирку зустрінуться з героями Машоюта Ведмедем, принцесою Вінкси,Губкою – Бобом, левом Максом, Зеброю Мартіта іншими.

Для допитливих - працюють зоопарк та тераріум. В зоопарку можна поглянути на диких та домашніх тварин: тигри, леви, мавпи, вовки, дикобрази, лисиці та інш. З власних рук можна погодувати кроликів та кізочок. В тераріуму розміщені різноманітні рептилії: змії, крокодили, скорпіони, кобри.

Дінопарк сподобається як дітлахам, так і їх батькам. Вся історія зачатків цивілізації предстане перед зором глядачів. Є там і живий динозавр, який охочий до спілкування з глядачами. 

19 липня - 15 вересня, Парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено