Вечеринки Fusion Pizza & Кіно

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Fusion Pizza & Кіно

Fusion Pizza & Кіно

Вечеринки, Рестораны Событие уже прошло (18 ноября - 19 ноября) Львов, Клуб Спліт Львів
Fusion Pizza & Кіно

Ну, дуууже тішимося, що вам сподобався новий атмосферний формат відпочинку! Тож, у середу та четвер, 18 та 19 листопада, продовжуємо наші хюґе гастро-вечори: Fusion Pizza & Кіно.

Буде стільки ж смачної ф'южн піци від Шефа та найпопулярніші відео картини. На основі ваших відгуків ми обрали наступні фільми для показу. Й аби додати ще більше хюґності нашій атмосфері та легко поринути у кіно-подорож - пригощаємо справжнім італійським напоєм - "Лімончелло".

 Що переглядаємо?

  • Середа, 18 листопада. Мандруємо з чарівною Одрі Хепберн у "Римські канікули". Романтична комедія 1953 року, у якій прекрасна Одрі зіграла свою першу велику роль та у 1954 році отримала за неї "Оскара". Всього фільм номінувався у 7 категоріях та здобув 3 нагороди. 
  • Четвер, 19 листопада. Темпераментний та емоційний, Андріано Челентано... як же вдалося Орнелі Муті "Приборкати норовливого" (1980), пригадаймо в однойменній комедії.

 Як це відбувається?

Частина ресторану перевтілюється у «сінема-зал», такий собі ф’южн. Зручно вмощуєтеся за столики. Опускається екран. І ви – уже в кіно, хоча на справді у ресторані ;-). Із запропонованого меню – обираєте fusion піцу, яку бажаєте спробувати.

Супер-бонус!

Для усіх відвідувачів кіно-сеансу –– «димний» за спешл ціною!

Коли?

18 та 19 листопада о 19:00

Ще щось?

Якщо ви не осилили під час вечора посмакувати усіма видами піци, не переймайтеся – ви можете замовити з собою або скористатися нашою доставкою ;-)

Ловимо хюґе-вайби разом!

Резерв місць за телефоном: +38 032 242 22 00

Вхід вільний

#splitєднає

Клуб Спліт Львів Ночная жизнь, Рестораны
площа Міцкевича, 6/7
с 00:00 до 00:00
Клуб Split - унікальний заклад у загальноєвропейському вимірі, адже поєднує в одному комплексі декілька просторів для різнопланового відпочинку. Таким чином ми задовольняємо потреби різних а...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено