Выставки Краса в металі

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Краса в металі

Краса в металі

Выставки Событие уже прошло (14 мая - 21 июня)
Краса в металі

 

Виставка Олега Вовченко

Львівський митець Олег Вовченко вже понад шість років займається ковальством. Спочатку він освоїв ужитково-прикладне мистецтво, яке дозволило здобути необхідні навички роботи з металом, осягнути всі тонкощі професії, а потім – виникла ідея виготовляти картини, оживляти творчі ідеї, що зароджувалися підчас роботи в кузні.

Так з іскри натхнення, народився цикл робіт “Фентезі”. Казкові герої, міфічні тварини, лицарі, що вирушають на двобій із страхітливими чудовиськами – ось персонажі, які народжуються з полум’я уяви та горнила фантазії художника. Авторський стиль Олега Вовченка – легко впізнаваний. Достатньо один раз побачити його роботи і ви безпомилково впізнаєте його любов до деталізації, увагу до найдрібніших деталей, пошуки нових форм та текстур. Як справжньому митцеві, йому вистачає таланту та вмінь, щоб вдихнути життя у такий, здавалося б, холодний метал.

Кожен елемент масштабної кованої роботи достойний уваги: міфічні істоти, казкові замки, сплетіння етномотивів та фантастичних деталей надовго полонять уяву глядачів.

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено