Спектакли Набукко

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Набукко

Набукко

Спектакли Событие уже прошло (16 июня - 17 июня)
Набукко

 

Опера Д. Верді на 3 дії. Лібретто: Т. Солєра. Мова виконання: мова оригіналу.

В Єрусалимі, оточеному вавилонськими військами, у храмі Соломона, священослужителі, левіти і прості євреі моляться, благаючи бога захистити їх від жорстоких вавилонян, які на чолі з Набукко плюндрують ізраїльську землю.

Первосвяшеник Захарія закликає однодумців сподіватися на краще, бо йому вдалося взяти у полон доньку вавилонського царя Фенену.

Саме вона може стати запорукою укладання миру між ассірійцями та євреями. Ісмаїл, племінник іудейського царя, впізнає у Фенені свою кохану, яка свого часу звільнила його з полону у Вавилоні.

Юнак хоче врятувати принцесу. У цей час через потаємний хід у храм вривається в оточенні ассірійців Абігаїлла – позашлюбна донька Набукко, яка прагне стати спадкоємницею трону.

У її серці палає нерозділене кохання до Ісмаїла. Заради цього кохання Абігаїлла готова допомогти єврейському народові. Але Ісмаїл не може себе змусити полюбити Абігаїллу.

Храм наповнює все більша і більша юрба. Військо ассірійського царя вже біля стін Єрусалиму. За якусь мить з’являється сам Набукко, який наказує всім впасти ниць.

Захарія кидається до Фенени і заносить над нею ніж. Якшо ассірійський цар та його воїни і надалі осквернятимуть головний єврейський храм, він уб’є доньку царя.

Набукко гарячково обмірковує ситуацію. Та враз до Фенени кидається Ісмаїл і вириває із рук головного жерця. Фенена врятована. Дика радість охоплює Набукко, він наказує грабувати і палити Єрусалим...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено