Вечеринки Новий караоке клуб Split - стати зіркою може кожен!

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Новий караоке клуб Split - стати зіркою може кожен!

Новий караоке клуб Split - стати зіркою може кожен!

Вечеринки Событие уже прошло (31 августа - 1 октября) Львов, Клуб Спліт Львів
Новий караоке клуб Split - стати зіркою може кожен!
Новий караоке клуб Split - стати зіркою може кожен!
 
Людина не може довго жити без їжі, води і співу. Не вірите? Поспостерігайте за собою і друзями: коли треба зосередитися, ви наспівуєте улюблену мелодію. «Особлива» пісня може викликати сміх чи сльози.  Хтось співає, бо це його робота. Хтось використовує мелодію для медитації. Більшість співає для душі. Так чи інакше – співають всі. Club Split Lviv львів’яни та гості міста давно знають як хороший ресторан і шоу-бар. А з серпня наш клуб вирішив розширити розважальні можливості своїх гостей. Тепер тут можна від душі поспівати у новому караоке клубі.
 
Ексклюливне освітлення та інтер’єр, найдосконаліша версія професійної музичної системи Evolution Pro ІІ, комбінована система відео-візуалізації, професійний звукорежисер за пультом – у нашому караоке-клубі передбачено все, чого ви тільки могли б очікувати від караоке.
 
Професійні вокалісти кажуть, що задоволення від співу можна порівняти з кайфом від сеансу масажу чи порцією улюбленого десерту… але тільки тоді, коли звук «не ріже» вуха. У караоке-клубі Split зі звуком все гаразд: звукова система, розроблена спеціально для клубу, і професійні мікрофони фірми Sennheiser не зіпсують момент крещендо. 
Співати сольно чи створити імпровізований хор – вирішувати вашому настрою. Десять мікрофонів стане на всіх, а вибрати собі репертуар на вечір можна з 50 000 караоке-копозицій. Хочете, і під свою фонограму заспівайте.
 
VIP-зона караоке з окремою звуковою системою – для особливих випадків. Тут можна піснею розповісти найдорожчим про найсокровенніше, і окрім обраного кола ніхто того не почує. 
 
Як стати Зіркою?
 
Тепер – увага, найголовніше! Караоке-клуб Спліт володіє ексклюзивним правом у Західному регіоні на проведення Чемпіонату України з караоке, переможці якого вже цього року зможуть взяти участь у Міжнародному змаганні, що відбудеться у Ванкувері. Ми даруємо Вам  унікальний шанс показати себе і достойно представити наше місто та країну на престижних міжнародних конкурсах: KWC (Karaoke World Championship) та Euroke (Europien Karaoke World. Своїм зіркам наш клуб допоможе підготуватися до участі та організуємо поїздку безкоштовно.
 
У караоке-клубі Split також будуть відбуватися тематичні вечірки.  Для святкування дня народження, корпоративу, закритої вечірки з особливої нагоди ви можете орендувати зал. Команда караоке-клубу Split забезпечить організацію до дрібниць. Хочете – організуємо ваш персональний концерт? Підключення вашого інструменту до системи звукового обладнання, супровід  музикантів – все можливо. А хочете - запросимо зірок української та зарубіжної естради? Split може все, що ви хочете. Ну майже все :-).
 
Європейська та японська кухня від ресторану Club Split Lviv, багатий вибір коктейлів, вишуканих вин та кальянна карта доповнять караоке-вечір і зроблять його незабутнім.
 
Зірками не народжуються, ними стають! У караоке клубі Split!
 
Ми працюємо з 20:00 до 06:00
 
Вхід - 120 гривень. 
Клуб Спліт Львів Ночная жизнь, Рестораны
площа Міцкевича, 6/7
с 00:00 до 00:00
Клуб Split - унікальний заклад у загальноєвропейському вимірі, адже поєднує в одному комплексі декілька просторів для різнопланового відпочинку. Таким чином ми задовольняємо потреби різних а...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено