Вечеринки Shake it party!

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Shake it party!

Shake it party!

Вечеринки Событие уже прошло (6 февраля) Львов, Клуб Спліт Львів
Shake it party!

Shake it party!

Вечірка, яка співпадає із днем барменів, у клубі Split Club Lviv - це свято для тих, хто любить алкогольні напої і тих, хто любить їх готувати. Цього дня бар клубу приємно здивує чудернацькими батлами барменів, найкращою клубною музикою і вишуканими напоями від запрошених бармейстрів - представників алкогольний партнерів закладу.

У розважальній програмі енергійні сети від столичного МС Andrew, запальні треки від арт-директора київського бару Alchemist Bar - Kyiv jurgen_shustov (Юрія Шустова) та виступ шоу-балету.

Проте найгарячіше, звісно ж, відбуватиметься за барними стійками. Батли між бармейстерами за звання найвправнішого майстра включатимуть змагання на приготування коктейлю у боксерських рукавичках, конкурс на найдовший шейк, команде змагання на приготування коктейлю із зав’язаними один до одного руками. Крім того видовищні й веселі конкурси на найбільш палаючий коктейль, найшвидше приготування коктейлю всліпу і найтанцювальніший бар.

Запрошуємо вас вболівати, танцювати, куштувати барменські шедеври та, якщо ви впевнені у своїх барменських талантах, брати участь в наших конкурсах.

Коли: 06.02, початок о 20:00
Де: нічний клуб Split
Вхід вільний

+38 032 242 22 00

Клуб Спліт Львів Ночная жизнь, Рестораны
площа Міцкевича, 6/7
с 00:00 до 00:00
Клуб Split - унікальний заклад у загальноєвропейському вимірі, адже поєднує в одному комплексі декілька просторів для різнопланового відпочинку. Таким чином ми задовольняємо потреби різних а...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено