Вечеринки THEODOR BASTARD

Восстановить пароль
Восстановить пароль
THEODOR BASTARD

THEODOR BASTARD

Вечеринки Событие уже прошло (20 августа - 21 августа)
THEODOR BASTARD
THEODOR BASTARD
КОНЦЕРТ У ЛЬВОВІ В РАМКАХ РІЧНОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ТУРУ
Вперше у Львовi!
 
20 серпня. 20:00
Львівська копальня кави (Площа Ринок, 10).
 
20 серпня в "Львiвська копальні кави" єдині у своєму роді представники російського напрямку "world music" THEODOR BASTARD дадуть сольний концерт в рамках літнього європейського туру.
 
THEODOR BASTARD вигадують і виконують музику на стику жанрів world music, психоделіки та тріп-хопу. Однією з самий характерних особливостей групи можна назвати - бездоганне саунд-продюсування Федора Сволота і, звичайно, унікальний голос вокалістки Яни Веви.
Зараз THEODOR BASTARD - це яскравий самобутній сплав етнічної музики світу з сучасним саундом. Альбоми групи офіційно видані в п'яти країнах світу. Музиканти дали більше 400 концертів, як у Росії, так і в Європі. Група виступала на великих європейських фестивалях - Fusion, WGT, Menuo Juodaragis та інших. Співпрацювала з багатьма цікавими артистами від Мартіна Аткінса з PigFace, Пітера Крістоферсона (Coil) і до Стефана Хетріха (Darkseed, Betray My Secrets) - у його проекті SHIVA IN EXILE вокалістка групи Яна Вева заспівала всі основні вокальні партії.
 
Так само в числі нових колаборацій THEODOR BASTARD - робота з легендарними Fun-Da-Mental, які для нового альбому групи записали кілька пісень і робота з унікальним французьким співаком африканського походження - Жульєном Якобом, що виконав вокальні партії в двох нових композиціях колективу.
 
THEODOR BASTARD - це шість музикантів, що перетворюють свої концерти в магічне дійство, яке відсилає слухача, як до східної музичної традиції, так і балканському і російській фолку. Музиканти використовують численні електронні пристрої та етнічну перкусію - дарбука, Ашик, конгас, Джамбо, дафи і навіть такі мало поєднуються інструменти як віолнчель, діджеріду, saz і гуслі. Як відзначають глядачі, у групи не буває схожих і прохідних концертів. Це завжди особливе дійство, містичний ритуал і спільне пізнання багатовікових культур.
 
Вхiд: 30 грн. (с 1 серпня в клубi)
Деталі за номером 067 67 06 106

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено