Вечеринки Відкриття нічного клубу Split

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Відкриття нічного клубу Split

Відкриття нічного клубу Split

Вечеринки, Интересные Событие уже прошло (7 декабря) Львов, Клуб Спліт Львів
Відкриття нічного клубу Split

Відкриття нічного клубу Split

Новий простір для нічного відпочинку у Split прийняв перших гостей. Вечірка  з нагоди відкриття нічного клубу зібрала добрих друзів закладу і нових відвідувачів. 

Вечір розпочався з вишуканого фуршету в ресторані Split. Пригощали легкими закусками, стравами з м'яса та морепродуктів, десертами власного приготування й свіжими фруктами. Алкогольне різноманіття забезпечили гостьові бармейстери з України та Білорусі. Вони пригощали класичними коктейлями та міцним алкоголем.

Рівно о 23 годині простір нічного клубу заповнили гості. Якісна танцювальна музика, професійне клубне освітлення, запальні піджейки та блискучий ведучий  Денис Христов - усе це впродож першої години роботи клубу неабияк розігріло публіку перед виступом головної зірки вечора. 

Нідерландська співачка Ева Сімонс однією своєю появою зчинила гул оплесків та радісних вигуків. А звучання перших її хітів умить заповнило танцювальний майданчик клубу. 

Чимало гостей могли зручно спостерігати за виступом Еви Сімонс у лаундж зоні зі столиками, розташованої прямо перед сценою та паралельно до танцполу і барних стійок. Таке зонування у клубі використали, щоб кожен гість міг відпочивати у будь-якій частині закладу: за баром, у лаундж-зоні чи на танцполі і почуватися в епіцентрі вечірки. 

Після виступу Еви Сімонс клуб заполонила електронна музика від талановитого дуету Stage Rockers. Професійні виконавці та саунд-продюсери Геннадій Власенко та Іван Заікин змогли підкорити серця клубної публіки. 

Гості закладу відзначили зручне зонування та сучасний інтер'єр. Архаїчна стилістика залу з використанням скульптурних елементів та тканинних вставок з візерунком блискучої павутини створює атмосферу таємничості та інтриги. Темні стіни й предмети інтер'єру збалансували професійним клубним освітленням та яскравим оздобленням барних стійок клубу. 

Відкриття нічного клубу Split відкрив нові можливості для відпочинку гостей у заклад і задає напрямок для розвитку клубної культури Львова.

ФОТОЗВІТ

Клуб Спліт Львів Ночная жизнь, Рестораны
площа Міцкевича, 6/7
с 00:00 до 00:00
Клуб Split - унікальний заклад у загальноєвропейському вимірі, адже поєднує в одному комплексі декілька просторів для різнопланового відпочинку. Таким чином ми задовольняємо потреби різних а...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено