Kumpel

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Сообщение об ошибке
Отправить
Спасибо! Сообщение успешно отправлено

Описание к «Kumpel»

Пивна ресторація Кумпель (Kumpel) – уже другий і, можливо, не останній ресторан під брендом “Кумпель”. Як і перший заклад, на вулиці Винниченка, Пивна ресторація належить до тих ресторанів Львова, які на перше місце ставлять смак їжі та напоїв, класичний підхід до обслуговування та підтримку галицьких традицій.

Тут галицька кухня отримує додатковий простір для розвитку, адже частина страв відрізняється від тих, які є у “Кумпелі” на Винниченка. Так само і з пивом: якщо елі тут ті ж, які подають у першому “Кумпелі”, то “Галицьке світле” і “Галицьке пшеничне” – сорти, розроблені на основі давніх рецептур пивоварів Львова саме для нового ресторану.

Окремо слід сказати про інтер’єр ресторану. Дизайнер Арсен Костишин акцентує тут на яскравих меблях та оригінальному ручному декорі. Світильники, зроблені із мідних відер, дають м’яке освітлення, створюють особливу атмосферу для компанійського спілкування, яку доповнює відчуття простору у ресторані. Бетонні стелі і незашиті комунікації говорять про чіткий лофтовий напрям цього інтер’єру. Прикметно, що інтер’єр цього ресторану здобув друге місце на європейському конкурсі ресторанних дизайнів у Дубліні.

Щоп’ятниці та щосуботи у рестням.орані виступають музиканти із живим виконан

Отзывы Kumpel

Напишите ваш отзыв к Kumpel
Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Эта страница еще не управляется владельцем Вы представитель этой компании?
Kumpel на карте
Проложить маршрут

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

проспект В'ячеслава Чорновола 2Б
Проложить маршрут
Больше информации о компании
Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например, указана неверная информация, или в тексте допущена ошибка.
Другие Пабы недалеко от Kumpel на TOPClub
Львов - Пабы
place THE GAS STATION нет отзывов place Корзо нет отзывов place Дублин 1 отзыв place Правда. Beer Theatre. Lviv нет отзывов place Бордо нет отзывов place Бухта Викингов нет отзывов place 4friends нет отзывов place Купіца нет отзывов
Связанные категории
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено