Kumpel

   Восстановить пароль
   Восстановить пароль
   Сообщение об ошибке
   Отправить
   Спасибо! Сообщение успешно отправлено

   Описание к «Kumpel»

   Пивна ресторація Кумпель (Kumpel) – уже другий і, можливо, не останній ресторан під брендом “Кумпель”. Як і перший заклад, на вулиці Винниченка, Пивна ресторація належить до тих ресторанів Львова, які на перше місце ставлять смак їжі та напоїв, класичний підхід до обслуговування та підтримку галицьких традицій.

   Тут галицька кухня отримує додатковий простір для розвитку, адже частина страв відрізняється від тих, які є у “Кумпелі” на Винниченка. Так само і з пивом: якщо елі тут ті ж, які подають у першому “Кумпелі”, то “Галицьке світле” і “Галицьке пшеничне” – сорти, розроблені на основі давніх рецептур пивоварів Львова саме для нового ресторану.

   Окремо слід сказати про інтер’єр ресторану. Дизайнер Арсен Костишин акцентує тут на яскравих меблях та оригінальному ручному декорі. Світильники, зроблені із мідних відер, дають м’яке освітлення, створюють особливу атмосферу для компанійського спілкування, яку доповнює відчуття простору у ресторані. Бетонні стелі і незашиті комунікації говорять про чіткий лофтовий напрям цього інтер’єру. Прикметно, що інтер’єр цього ресторану здобув друге місце на європейському конкурсі ресторанних дизайнів у Дубліні.

   Щоп’ятниці та щосуботи у рестням.орані виступають музиканти із живим виконан

   Отзывы Kumpel

   Напишите ваш отзыв к Kumpel
   Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
   Эта страница управляется владельцем Вы представитель этой компании?
   Kumpel на карте
   проспект В'ячеслава Чорновола 2Б
   Больше информации о компании
   Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например указана неверная информация или в тексте допущена ошибка. Или еще косяк какой-то.
   Лучшее на TOPClub
   Львов - Пабы
   place Дублин 1 отзыв place Кумпель 4 отзыва place Старгород 38 отзывов place Криївка 2 отзыва place Гасова лямпа нет отзывов place 4friends нет отзывов place Корзо нет отзывов place Бухта Викингов нет отзывов
   Связанные категории
   ?
   Мы обновили дизайн! Нашли ошибку? Напишите нам!
   Сообщение об ошибке
   Спасибо! Сообщение успешно отправлено