Шампанерія Х & Х

   Восстановить пароль
   Восстановить пароль

   Шампанерія Х & Х (Шампанерия) Эта страница управляется владельцем заведения

   Рестораны
   Сообщение об ошибке
   Отправить
   Спасибо! Сообщение успешно отправлено

   Описание к «Шампанерія Х & Х»

   Шампанерія Х & Х - це місце, де представлені разом три дуже популярних продукти - шампанське, хачапурі і хот-дог.

   Меню закладу дуже лаконічне, в ньому немає супів і всього два салати. Концепція закладу створена за побажаннями і запитами конкретної аудиторії - це сучасна енергійна молодь, яка цінує якісну їжу. Як і у всіх закладах Вардкеса Арзуманяна, багато продуктів для приготування страв виробляються на місці.

   У випадку з Шампанерією - це сири, булочки, деякі ковбаски, а також частина продуктів поставляється з локальних фермерських господарств.

   У Шампанерії ми не продаємо горілки, але у нас представлена широка карта шампанських та ігристих вин з різних країн світу, в тому числі і вітчизняних виробників. Наші хот-доги мають не зовсім традиційний вигляд. По-перше - це начинка: метою було розширити уявлення про хот-доги трохи несподіваним поєднанням інгредієнтів і різноманітністю ковбасок, а, по-друге, подача, завдяки якій полегшилось поїдання хот-дога. Інтер'єр здається досить простим, але, в той же час, багато уваги приділено деталям.

   Родзинкою інтер'єру є відкрита кухня, щоб гості вільно могли спостерігати за роботою кухарів. Ще однією з преваг Шампанерії є її локація - в самому серці старого Львова, на одній із затишних старовинних вуличок в пішохідній зоні.

   Больше информации о компании

   Отзывы Шампанерія Х & Х

   Напишите ваш отзыв к Шампанерія Х & Х
   Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
   Пока еще нет комментариев
   Эта страница управляется владельцем
   Шампанерія Х & Х на карте
   Время работы
   вулиця Лесі Українки 29
   Проложить маршрут
   Больше информации о компании
   Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например указана неверная информация или в тексте допущена ошибка. Или еще косяк какой-то.
   Лучшее на TOPClub
   Львов - Рестораны
   place Валентино 4 отзыва place Клуб Спліт Львів 2 отзыва place Леополис 1 отзыв place Арагві 2 отзыва place Дублин 1 отзыв place Кумпель 4 отзыва place Старгород 38 отзывов place Криївка 2 отзыва
   Связанные категории
   ?
   Мы обновили дизайн! Нашли ошибку? Напишите нам!
   Сообщение об ошибке
   Спасибо! Сообщение успешно отправлено