Cinema Birthday Party до 27-річчя LKafa на Оболоні

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Cinema Birthday Party до 27-річчя LKafa на Оболоні

Cinema Birthday Party до 27-річчя LKafa на Оболоні

Рестораны 2 октября, 09:00

Автор: Линчак Светлана

29 вересня ресторан L'Kafa Cafe на Героїв Сталінграда, 27 став "дорослим" та відствяткував перший ювілей - 5 років!

Тематикою вечірки було обрано чорно-біле кіно. Ресторан був прикрашений у чорно-білих тонах, персонал та гості також дотримались класичних кольорів у своїх вбраннях. На окрему увагу заслуговує фотозона - цікава, нестандартна з фотографіями, наче кіноплівка, на яких були зображені наяйскравіші моменти ресторану L'Kafa Cafe на Героїв Сталінграда, 27 за всі 5 років.

Гостей розважав Мім-Чарлі Чаплін, а також дарував веселий настрій художник-шаржист, котрий подарував десятки веселих карикатур гостям.

Яскравих емоцій додав і виступ молодого інтернаціонального гурту з українським корінням, який вже встиг заявити про себе в Європі і побувати в топах зарубіжних музичних чартів - ТАNA band.

Та який же День Народження без подарунків? На святі були розіграні сертифікати на послуги: Стоматологічна клініка "Тотал Дентал", Медичний центр Олега Колібаби та та Мережа студій масажу з використанням технології LPG BODY.

Смачний торт від власної кондитерської "PUDRA" став солодким подарунком наприкінці офіційної частини, а далі були танці та караоке до світанку.

LKafa Cafe на Оболони Рестораны, Караоке
Время работы: с 00:00 до 00:00
Резерв столика: +38 (073) 267-57-14

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено