Гра Ashoka Eternal — довгоочікуване продовження

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Гра Ashoka Eternal — довгоочікуване продовження

Гра Ashoka Eternal — довгоочікуване продовження

Казино 17 апреля, 12:56

Автор: Anna Shleychuk

Ashoka Eternal є продовженням випущеного у 2023 році відеослоту Ashoka. Однак, нова версія пропонує виграші кластерами, хоча більшість бонусних фішок мають спільні особливості з попереднім випуском. У новій версії гри ELK Studios використовують світліші тони, повітряніші. Також варто відзначити, що тут і аудіовізуальна частина, а не лише візуальна, в цілому на високому рівні.

Бонусні можливості та фішки

Слід зазначити, що під час основного раунду гри видалення всіх блокаторів збільшує сітку до розміру 7x7, з новими блокаторами на найлівішому і найправішому стовпцях. Їх видалення збільшує ігрове поле до розміру 7x9, а новий набір блокаторів додається до верхніх і нижніх рядів. Таке рідко можуть запропонувати сучасні ігрові автомати 777. Крім того, множники додають своє значення до загального множника, коли вони знаходяться поруч з виграшними іконками.

Всього множникове колесо має 12 позицій та наступні особливості:

  • коли воно зупиняється, символ активації множника знаходиться у верхній позиції, він активний;
  • колесо обертається вліво після кожної виграшної комбінації і продовжує обертатися, якщо з'являються нові комбінації ;
  • оберти повторюються доки не залишиться більше виграшних комбінацій;
  • зупинка колеса відбувається після видалення всіх блокаторів на 3 рівні, потім до кінця раунду активується загальний множник.

Заряджені вайлди — це символи, які залишаються на полі до 3 перемог, після чого видаляються. Символ перезапуску вибирає 1 тип виплати й утримує ці зображення на сітці для 1 перезапуску. Функція перезапуску активується, коли не залишиться більше виграшних комбінацій.

Також гравці можуть активувати раунд фріспінів. Для цього потрібно зібрати виграшну комбінацію, що складається з 3 скатерів. За це гравець отримає 8 фріспінів. Неактивні бонусні символи стають активними, якщо вони знаходяться поруч з виграшними. При цьому заряджені вайлди залишаються, переходячи з основної гри до бонусного раунду. Крім того, скатери залишаються на полі між безкоштовними спінами, а також залишається загальний множник.

Технічні аспекти гри

Гра Ashoka Eternal виділяється тим, що її сітка може розширюватися. Вона починається з 5 стовпців, які містять різну кількість активних та блокувальних зображень. Тут в основу полягає механіка кластерних виграшів. Рівень волатильності у цьому слоті високий, а RTP дорівнює 94%. Крім того, гравці можуть активувати опцію з меню покупки бонусів X-iter. Для створення виграшної комбінації потрібно 5 символів, які з'єднані горизонтально або вертикально.

До списку символів відносяться: кам'яні блоки з малюнками, дорогоцінні камені різних кольорів, тигр. Вайлду тут можуть заміняти будь-які символи виплат. Розширені вайлди оплачуються залежно від кількості 1x1 символів, які вони покривають.

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено