Перша BAKKARA RIVER PARTY пройшла гучно і вражаюче!

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Перша BAKKARA RIVER PARTY пройшла гучно і вражаюче!

Перша BAKKARA RIVER PARTY пройшла гучно і вражаюче!

Рестораны 7 августа, 11:00

Автор: Anna Shleychuk

Коли всі втомилися від карантинних заходів і немає можливості поїхати до іншої країни або міста, настає час розваг нового формату! Стартували неймовірні концерти на Дніпрі у Києві! Перша вечірка пройшла гучно і вражаюче!

Готель на воді, в який гості приїхали всією сім'єю, щоб провести вікенд з неймовірним видом. Вдень — відпочивали на препаті і смачно обідали в ресторані, а ввечері — слухали концерт прямо на балконі свого номеру!

Масштаби події вражають! Була використана найдовша баржа у Києві з унікальною сценічною конструкцією. Всього завантажено 40 тон технічного обладнання. Звук потужністю 80 кВт, більше 100 динамічних світлових приборів, 4 екрани на більше ніж 60 кв.м і т.д.

Першим на серії вечірок BAKKARA RIVER PARTY 31 липня виступив найвідоміший шансоньє України — Гарік Кричевський. Гості спостерігали за співаком зі своїх номерів і голосно аплодували, аби співак почув. І він почув! Були виконані пісні з альбому «Поехали», а також, улюблені хіти мільйонів: «Киевлянка», «Мой номер 245», «Привокзальная» та багато інших.  Після концерту гості кричали «Ще!» і довго не відпускали співака та його команду музикантів.

Треба зазначити, що концерт супроводжував неймовірний захід сонця над Дніпром. На балконах відпочивалося дуже комфотно, особливо з келихом шампанського!

Організатори концерту: компанія “Квартал-Концерт”

Місце проведення: готель BAKKARA

Фотограф: Natalia Kurgan

BAKKARA HOTEL Гостиницы, Рестораны-отели
Время работы: с 00:00 до 00:00

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено