Правила реєстрації на сайті Паріматч

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Правила реєстрації на сайті Паріматч

Правила реєстрації на сайті Паріматч

Казино 25 июля, 17:15

Автор: Anna Shleychuk

Букмекерська контора Parimatch доволі популярна серед поціновувачів азартних розваг. Багатьом користувачам подобається робити ставки на улюблену команду чи спортивну подію та отримувати реальні гроші. Користуватися можливостями компанії можуть повнолітні клієнти. Вхід Парі Матч можливий лише після реєстрації на офіційному сайті букмекера.

Як вплинули санкції РНБО на роботу Parimatch

10 березня 2023 року букмекерська контора Parimatch потрапила під санкції РНБО. У цей список також увійшли Parimatch Foundation та parimatch.ua. Спираючись на українське законодавство, гемблинговая компанія Парі Матч призупинила діяльність на ринку. Сьогодні під час переходу на офіційних сайт клієнтам пропонують підписати петицію про відміну санкцій з букмекера, щоб заклад і надалі зміг платити податки у бюджет та підтримувати ЗСУ.

Процедура реєстрації на сайті букмекера

Для початку потрібно зайти на офіційний сайт Паріматч, реєстрація займає всього декілька хвилин. Проте потрібно уважно заповнювати обов’язкові поля, щоб уникнути помилок і відповідної відмови у створенні аккаунта. Компанія висуває кілька обов’язкових умов до клієнтів. По-перше, потрібно досягти повноліття (18 років). По-друге, одна фізична особа може мати лише один обліковий запис.

Якщо під час реєстрації з’ясується, що клієнт вже має акаунт, обліковий запис буде заблокованим. Такі дії розцінюються як використання шахрайських схем з метою отримання незаконних прибутків (шляхом обману букмекера). В такому випадку гравцеві назавжди заборонять користуватися платформою. Щоб зареєструватися, потрібно виконати такий алгоритм дій:

 • Використати найбільш зручний браузер та ввести в пошуковій стрічці Parimatch Україна.

 • Перейти на офіційний (дзеркальний) сайт.

 • Обрати кнопку «Реєстрація» та натиснути на неї.

 • Заповнити персональні дані.

 • Погодитися з умовами роботи компанії (поставити відповідну галочку).

Зареєструватися можна не лише з комп’ютера. Компанія розробила адаптивну мобільну версію сайту, яка повністю ідентична до офіційної платформи. Букмекер дарує бетерам щедрі бонуси за реєстрацію (2500 грн на рахунок).

Які особисті дані потрібно вказати

Під час реєстрації клієнтам потрібно надати персональні дані. Букмекер Parimatch використовує сучасні системи шифрування даних, тому персональна інформація про клієнтів перебуває під надійним захистом. У заявці потрібно буде вказати:

 • Ім’я та прізвище (по-батькові необов’язково).

 • Дата народження (для перевірки повноліття клієнта).

 • Активна електронна пошта.

 • Країна та місто проживання.

 • Мобільний номер телефону (повинен належати людині, яка заповнює заявку).

Також клієнту потрібно буде придумати логін та пароль, які використовуватимуться для подальшого входу в акаунт.

Що таке верифікація Parimatch та для чого вона потрібна

Щоб робити ставки на спортивні події, потрібно поповнити рахунок користувача на сайті. Для цього необхідно пройти верифікацію платіжного інструмента. Таким чином компанія прагне переконатися у тому, що гравець вказав правдиві дані у профілі та не прагне здійснювати шахрайських дій. Процес ідентифікації виглядає таким чином.

 • Необхідно перейти у розділ «Підтвердити рахунок».

 • Завантажити у відповідне поле відскановане зображення паспорта чи водійського посвідчення.

 • Сфотографуватися з паспортом у руках.

 • Відправити скан-копії документів.

Тривалість перевірки особи складає до трьох робочих днів. Ідентифікацію фізичної особи потрібно проводити лише раз. Після перевірки для розваг достатньо використовувати Парі Матч Україна вхід, ввести логін та пароль і робити ставки на спорт.

Як поповняти рахунок на сайті Parimatch

Громадяни України мають можливість поповнити депозит на сайті Парі Матч у гривнях. За перше внесення коштів компанія дарує бетерам бонуси. Мінімальна сума внесення коштів становить 50 грн. Користувачеві потрібно зайти на офіційний сайт, увійти у свій обліковий запис та виконати такі дії:

 • Обрати в меню кнопку «Поповнити».

 • Визначити метод внесення депозиту.

 • Обрати тип валюти та вказати суму транзакції.

 • Підтвердити дані, про які запитує система (номер гаманця, карти тощо).

 • Підтвердити операцію, натиснувши кнопку «Поповнити».

Гроші потрапляють на рахунок миттєво. Процес виведення коштів максимально схожий. Кошти перераховують від кількох годин до кількох днів.

Що дає клієнтам реєстрація на сайті букмекера

Після створення акаунта на сайті беттери можуть користуватися всіма можливостями розважальної платформи. Перш за все, клієнти букмекера отримують бонуси за реєстрацію та внесення коштів на перший депозит. Далі можна робити ставки, стежити за перебігом спортивних матчів, отримувати актуальну інформацію про статистику майбутніх подій у царині спорту. Та головне, що гравці отримують щедрі виплати у випадку виграшу ставки. 

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено