Для більшості сучасних людей важко уявити бодай один день без використання смартфона. Але, регулярні навантаження на екрани залишають певні наслідки. Наприклад, при нерівномірному зношенні матриці, можна помітити вигорання дисплея.
Особливо, такій проблемі піддаються гаджети з OLED або AMOLED поверхнями. І справа тут у тому, що кожен окремий піксель видає власне випромінювання. Але, є можливість запобігти виникненню такої проблеми. Тим часом, щоб трохи розважитися, можна відкрити igrovi-avtomati.com.ua, поповнити рахунок через смс та, знайти кращі слоти для гри.
Спершу, для створення безпечних умов функціонування екрана варто правильно налаштувати його яскравість. Для цього можна скористатися автоматичним регулюванням, уникненням максимальної яскравості та фільтром усунення впливу синього світла. Також, можуть допомогти наступні кроки:
Мінімізація контактів дисплея з відкритим сонячним випромінюванням;
Перехід на керування гаджетом за допомогою жестів (статичні клавіші також можуть вигоріти з часом);
Використання темних тем або нічного режиму;
Зміна масштабу інтерфейсу через системні налаштування.
На додачу, щоб знизити ризик вигорання, до дисплея потрібно прикріпити захисне скло або, на крайній випадок, плівку. При цьому, поверхню варто постійно чистити спеціальними серветками. А якщо дисплей вже вигорів, виправити це звичайним софтом вже неможливо. Натомість знадобиться спеціальна апаратура або програма, яка компенсує яскравість пікселів за допомогою контролера.
Сенсорні поверхні сучасних мобільних пристроїв здатні до вигорання через кілька об’єктивних причин. Перш за все, це надмірне користування екраном. Зокрема, йдеться про застосування найвищого рівня яскравості або тривале утримання активного режиму.
Також, смартфони, як і будь-яка інша техніка, здатні старіти через регулярне використання та навколишні фактори. Екран може перегоріти через виробничий брак або проблеми з апаратною частиною. І насамкінець, це може статися завдяки програмному збою.
Частіше за все, вигорання супроводжується кількома різними “симптомами”. В першу чергу, це поява так званих “зображень-примар” (слабкі натяки на певний малюнок або контури кнопок). До того ж деякі частини екрана можуть змінювати колір у порівнянні з іншими. І наостанок, вигорання може супроводжуватись чіткими візерунками у зонах, де відбулася нерівномірна деградація пікселів.
Комментарии