Ставки на спорт на сайті букмекерської контори Фавбет з чого почати

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Ставки на спорт на сайті букмекерської контори Фавбет з чого почати

Ставки на спорт на сайті букмекерської контори Фавбет з чого почати

Казино 10 сентября, 17:24

Автор: Anna Shleychuk

Ставки на спорт: з чого почати

Коли людина вперше потрапляє до букмекера Favbet, вона виявляється у світі незрозумілих цифр, абревіатур та специфічних позначень. Втім, навіть заглянути до пункту прийому ставок або зареєструватися у букмекера Favbet наважується не кожен. У цьому є щось заборонене.

Запам'ятайте: робити ставки на спорт – це нормально. Головне – підійти до гри правильно.

Встановіть правильну мету

Ставки на спорт – це розвага. За нього треба платити, як за американські гірки чи похід у бар на пиво. Ви будете вигравати і програвати. Причому ви спустите майже напевно більше, ніж заробите. Ставтеся до програшу, як до плати за розвагу.

Питання, яке непокоїть кожного новачка: чи можна заробляти на ставках на спорт? Так можна. Наприклад, прибуток приносять ставки на букмекерські виделки. Хоча зараз це заняття складніше, ніж 10 років тому. Заробляють на дистанції і ті, хто оцінює ймовірність подій краще за букмекера і робить валуйні ставки.

Є й інші способи, які суперечать, як мінімум, правилам букмекерської контори Фавбет, як максимум – законодавству. Такі заняття поєднує одне: це повноцінна робота, яка забирає багато часу. Якщо ви будете ставити час від часу, не володієте глибокими знаннями у вузьких лігах або інсайдами від спортсменів, не підковані в математиці, краще відразу прийміть те, що в ставках на спорт ви платитимете за адреналін.

Виберіть вид спорту та турніри

Коли виграєш перші гроші, виникає бажання ставити на все поспіль. Навіть на те, що дізнався вперше на сайт ставки на спорт. Це призведе до втрати грошей і навряд чи принесе задоволення. Вибирайте для гри ті види спорту та змагання, якими ви цікавитеся поза букмекерською конторою.

Якщо у лайві тільки чемпіонат Саудівської Аравії з баскетболу, слід дочекатися ігор за участю команд, які ви можете оцінити.

Поради для гри у букмекера

Ми розібралися, як почати робити ставки на спорт Україна новачкові. Тепер поділимося з вами порадами, які стануть у нагоді під час гри. Серед таких порад можна виділити:

  • Уникайте ставок на непосильні суми.
  • Не ставте на все поспіль.
  • Не робіть поспішних ставок.
  • Дослухайтеся прогнозів на спорт від експертів, але вирішуйте самі.

Давайте розберемо кожен пункт більш детально. Це допоможе зрозуміти про що мається на увазі.

Уникайте ставок на непосильні суми

Спорт чудовий тим, що непередбачуваний. Хоч би якою залізобетонною здавалася ставка, не гарячкуйте і не вантажте на неї половину зарплати. Подумайте про те, в якій ситуації опинитеся, якщо вона програє.

Не ставте на все поспіль

Як слід проаналізуйте найпривабливіші матчі та варіанти ставки онлайн, замість «пхати» одну за одною. Так ви з більшою ймовірністю збережете банк, а то й залишитеся у плюсі за підсумками дня.

Не робіть поспішних ставок

Особливо небезпечно це у лайві. Час іде, коефіцієнти змінюються. Як тут усидіти? Тяжко, але треба. Будьте готові прочекати за монітором і півгодини, і годину, доки не «піймаєте» справді вигідну пропозицію. Букмекерська контора Фавбет доволі часто робить оновлення, тому чекати гарної пропозиції довго не доведеться.

Дослухайтеся прогнозів на спорт від експертів, але вирішуйте самі

У будь-якій області є той, хто розуміється краще. Однак не поспішайте сліпо дотримуватися порад експертів. Вони лише діляться своєю думкою про те, як складеться матч. Ваше завдання: зібрати думки експертів, яким ви довіряєте, виявити тенденцію у прогнозах та врахувати її у своєму аналізі.

Підведемо підсумки

Ставки на спорт онлайн — це цікаво та весело. Більше того це може приносити реальні винагороди. Проте не варто піддаватися емоціям — вони будуть головним ворогом успішного геймплею.

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено