Як відвідувати концерти під час карантину: Caribbean Club зняв відеоінструкцію

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Як відвідувати концерти під час карантину: Caribbean Club зняв відеоінструкцію

Як відвідувати концерти під час карантину: Caribbean Club зняв відеоінструкцію

TOPClub 5 августа, 10:00

Автор: Anna Shleychuk

Карантин у Києві поступово послаблюють, тож столичні заклади та концертні майданчики почали запрошувати гостей на культурні події. Культовий київський клуб та концерт-хол Caribbean Club Concert Hall зняв відеоінструкцію про те, як правильно відвідувати концерти під час карантину. 

 

 

Caribbean Club Concert Hall адаптував всі свої шоу та концерти під камерний формат з обмеженою кількістю місць. Заходи відбуваються у форматі «dinner show», в якому перегляд захоплюючих музичних та театральних шоу вдало поєднується зі смачною вечерею.

«Dinner show - це чудова можливість відпочити після важкого робочого дня в компанії друзів, насолоджуючись виступом улюблених артистів, вишуканою вечерею та келихом прохолодного ігристого. Завдяки камерному формату, ви можете побачити улюбленого музиканта або актора на відстані двох витягнутих рук - пам'ятаємо про дистанцію :) Користуйтеся нагодою!», – закликає Анастасія Ваганова, програмна директорка Caribbean Club

Щодо смачної вечері - в меню Caribbean Club Concert Hall представлена різноманітна кухня: європейська та українська, вегетаріанські позиції та суші. Гості знайдуть страви на будь-який смак: для прихильників традиційних українських страв кухарі приготують котлету по-київськи з вершковим соусом з лисичок, а для веганів - овочевий «Рататуй» або вегетаріанський салат з карамелізованими грибами шіїтаке.

Адміністрація закладу зазначає, що приділяє особливу увагу забезпеченню максимальних запобіжних заходів для безпеки гостей: по всій території концерт-холу розміщені санітайзери, персонал працює у масках та рукавичках, регулярно здійснюється провітрювання приміщення та дезінфекція поверхонь, проводиться щоденний огляд персоналу, а також на вході охорона перевіряє температуру гостей інфрачервоним термометром.

Придбати квитки на події Caribbean Club Concert Hall можна на сайті caribbean.com.ua

Caribbean Club Ночные клубы
Время работы: с 18:00 до 06:00
Резерв столика: +38 (067) 224-41-11

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено