Вечеринки АЛЕКСЕЙ БОЛЬШОЙ

Восстановить пароль
Восстановить пароль
АЛЕКСЕЙ БОЛЬШОЙ

АЛЕКСЕЙ БОЛЬШОЙ

Вечеринки Событие уже прошло (3 февраля - 3 февраля) Киев, Caribbean Club
АЛЕКСЕЙ БОЛЬШОЙ

3.02
П’ЯТНИЦЯ

19:00
ПОЧАТОК

АЛЕКСЕЙ БОЛЬШОЙ С ПРОГРАММОЙ «ОДИН НА ЛЬДИНЕ»

Концерт Олексія Большого 3-го лютого в Caribbean Club Concert Hall з програмою «Один на крижині» – це музика дорослої молоді.

Тема кохання  та самотності у авторській пісні, що виконана оксамитовим низьким тембром з легкою блюзовою гітарою. Вона нікого не залишить байдужим!

В усі часи будуть мати успіх – хороша музика і погані хлопці. Тим більше, коли хороша музика написана цікавим чоловіком, котрому є що сказати, є про що заспівати.

До початку сольної кар’єри, Олексій уже пройшов становлення як успішний музикант та автор пісень, співпрацював з відомими українськими артистами. Наприкінці дев’яностих років створив відомий гурт «Cool before», серед кількох знакових композицій гурт випустив вічну пісню «Осеньзолотая», котру вже не раз переспівали в різних стилях.

Зараз Олексій працює у жанрі, який сам він називає «дуже хороший шансон». Та виконує  музику, яка допомогає відігрітися душею і набратися сил.

Кожен його концерт – це зустріч справжніх друзів, котрі скучили за хорошою музикою, душевною піснею та глибоким голосом з проникливою хрипотою.

В творчості Олексія Большого можна знайти різноманітні теми, властиві жанру шансон – ніжна любов до жінок, жорстоке, але захопливе життя справжнього чоловіка та ситуації, котрі роблять наше життя повним, насичують змістом.

Завжди лишайся самим собою – насолоджуйся гарною дорослою музикою на концерті
Олексія Большого!

https://youtu.be/mhV7NozUWug
https://youtu.be/i_d950Hh6m4
https://youtu.be/sG2eVkHLzXk
https://youtu.be/BjyFsztc42o
https://youtu.be/SKth_rJJ7Rk


067 224-41-11 | вул. Симона Петлюри, 4
Детальніше: http://caribbean.com.ua/ua/concert_hall_ua/oleksiy-bolshoy/

Caribbean Club Ночная жизнь
ул, Симона Петлюры, 4
с 18:00 до 06:00
Caribbean Club (Карибиан) – это музыкальный ночной клуб, где в атмосфере витает «винтаж». Воздух пропитан ярким западным шиком. Это один из самых почетных и давних клубов Киева....

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено