Вечеринки Angie Nears

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Angie Nears

Angie Nears

Вечеринки Событие уже прошло (5 июля - 6 июля) Киев, Caribbean Club
Angie Nears

Angie Nears

Angie Nears — київська кавер-группа. Багато хто відносить Angie Nears до другого покоління українських кавер-бэндів і вважає одними з найкращих. Група почала з'являтися в київських пабах і клубах в 2003 року, коли учасникам було по 18 років, і відтоді грала практично на усіх кавер-майданчиках України, а з Новим 2013 роком вітала польське місто Радом з великої сцени на головній площі Жеромського.

Angie Nears відомі своїм професіоналізмом, який іноді і не витримує рок-н-рольного драйву, який завжди був присутнім в команді. Також група відрізняється творчим підходом, увагою до дрібниць, і тонким смаком з вибором репертуару. Тому при репертуарі від "50-х до сьогодні" і "з Нешвілу через Львів в Єкатеринбург" група грає далеко не все, а тільки те що вважає "правдивою музикою". Концерти Angie Nears — це завжди прорив до якогось дива, позитивний посил і повна самовіддача. Також у команди є альтер-его — група YouCrane, в якій хлопці грають власні пісні, і це тільки трохи інша історія.

Початок о 22:30.

Вартість входу: Ч-200 грн., Д-до 23:30 безкоштовно, після — 100 грн.

Caribbean Club Ночная жизнь
ул, Симона Петлюры, 4
с 18:00 до 06:00
Caribbean Club (Карибиан) – это музыкальный ночной клуб, где в атмосфере витает «винтаж». Воздух пропитан ярким западным шиком. Это один из самых почетных и давних клубов Киева....

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено