Концерты АРТЕМ КАЙ

Восстановить пароль
Восстановить пароль
АРТЕМ КАЙ

АРТЕМ КАЙ

Концерты Событие уже прошло (23 октября) Киев, Caribbean Club
Стоимость: 150 - 350 грн
АРТЕМ КАЙ

Перший сольний концерт співака Артема КАЯ з презентацією дебютного альбому «Доля».

Коли романтична натура та беззаперечний талант поєднуються в одне ціле – народжується музика, яка залишає пам’ятний відбиток у душах слухачів.

Співак Артем КАЙ відноситься до нового покоління українських артистів, які відомі своєю ідеєю створювати подібні знакові проекти. Двократний переможець проекту «Караоке на Майдані», учасник 5-го сезону шоу «Х-Фактор», фіналіст конкурсу «Хіт-конвеєр» на телеканалі М2, номінант в категорії «Нові імена» премії «Золота Жар-птиця 2018» – Артем КАЙ переходить на новий етап творчості.

За роки кропіткої роботи в студії та пошуку власного звучання, виконавець готовий поділитися з шанувальниками результатами своєї праці.

23 жовтня в Carribean Club Concert Hall відбудеться презентація його дебютного альбому «Доля» та велика сольна програма. До концерту будуть залучені музиканти із Нігерії:

«Я довго йшов до великого концерту в столиці, збирав матеріал гідний моїх шанувальників. Якісний саунд, впізнаваний почерк і частинка мого внутрішнього світу – я вклав в альбом моє маленьке життя. І тепер хочу поділитися цією історією з киянами та гостями міста!» – розповідає співак.

Нагадаємо, на початку 2018 року Артем КАЙ презентував кліп на композицію «Доля», який вже в перші тижні ротації зібрав чималу кількість позитивних відгуків і переглядів у мережі.

Caribbean Club Ночная жизнь
ул, Симона Петлюры, 4
с 18:00 до 06:00
Caribbean Club (Карибиан) – это музыкальный ночной клуб, где в атмосфере витает «винтаж». Воздух пропитан ярким западным шиком. Это один из самых почетных и давних клубов Киева....

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено