Вечеринки Артем Пивоваров в Disco Radio Hall

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Артем Пивоваров в Disco Radio Hall

Артем Пивоваров в Disco Radio Hall

Вечеринки, Концерты Событие уже прошло (26 октября) Киев, Disco radio hall
Артем Пивоваров в Disco Radio Hall

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ АРТЕМА ПИВОВАРОВА?

  1. Побувати на концерті молодого і затребуваного музиканта;
  2. Танцювальна музика: кожен наступний реліз Артема відрізняється від попередніх, але стає все більш танцювальним і динамічним;
  3. Нічному клубу Disco radio hall - 10 років! І цим все сказано! 

Артем Пивоваров запрошує на вечірку в Disco Radio Hall!

В останні роки Артем Пивоваров міцно зайняв своє місце в українському шоу-бізнесі завдяки неординарному підходу до створення музики. Свіжий погляд на музичну індустрію забезпечив йому місце в топі найпопулярніших артистів на YouTube, а точкові удари хітовими синглами і релізами альбомів зробили нью-вейв виконавця затребуваним для української аудиторії.

В Disco Radio Hall Артем виступить з програмою the best.

Причини йти на концерт Артема Пивоварова в Disco Radio Hall прості.

Хітовий концерт: важко знайти людину, яка б не чула хоча б кілька пісень Артема - його кліпи стрімко набирають мільйони переглядів в YouTube, а численні сингли звучать не тільки на радіостанціях, а й в колі відданих шанувальників. Назвемо лише кілька хітів, які прозвучать: "Зависимы", "Собирай меня", "На глубине", "Кислород", "Стихия".

Танцювальна музика: кожен наступний реліз Артема відрізнявся від попередніх, але ставав все більш танцювальним і динамічним. Слухати дискографію артиста, який не боїться експериментувати, додавати в музику щось нове - як мінімум цікаво.

Нью-вейв вечірка: Disco Radio Hall чекає гостей на концерт вже після заходу сонця, і важко сказати коли вона закінчиться. Але в компанії романтичного і харизматичного артиста можна танцювати до самого ранку, так що радимо приберегти сили!

Disco radio hall Ночная жизнь
пр-т Степана Бандеры, 32
с 22:00 до 06:00
Сегодня Disco Radio Hall (Диско радио холл) - это целый развлекательный комплекс, состоящий из ночного-клуба, отдельного караоке-бара и плавучей летней террасы Disco Grill. Мы уже давно отошли...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено