Концерты BREEZY RODIO QUINTET (USA)

Восстановить пароль
Восстановить пароль
BREEZY RODIO QUINTET (USA)

BREEZY RODIO QUINTET (USA)

Концерты Событие уже прошло (22 октября) Киев, Caribbean Club
Стоимость: 350 - 700 грн
BREEZY RODIO QUINTET (USA)

Breezy Rodio демонструє не просто майстерність гри на гітарі, а всю багату історію блюзу, починаючи з 1940-х років і закінчуючи сучасним захоплюючим міським блюзом.

Його блюз пронизаний чистими гітарними лініями, майстерним виконанням і багатими шаруватими аранжуваннями.

Талановитий гітарист родом з Італії Фабріціо «Брізі» Родіо сміливо чергує балади з фанком, немов гойдалки, несучи слухачів на бурхливих хвилях своєї музики. У цей вечір в Сaribbien club прозвучить сучасний чиказький блюз, просочений італійськими коренями.

Ветеран чиказького блюзу Лінсі Олександр був першим, хто ризикнув найняти молодого гітариста, як сайдмена, що в кінцевому підсумку призвело Брізі на роль лідера в його оркестрі. За час свого десятирічного співробітництва з Лінсі, Брізі родио брав участь у записі трьох його компакт-дисків, дав сотні спільних концертів і зробив безліч міжнародних турів.

До 2011 року він вже дебютував з власним альбомом «Playing My Game Too». А в на початку 2015 року Брізі випустив свій третій компакт-диск «So Close To It», який отримав високу радіо ротацію і позитивні відгуки в блюзових журналах по всьому світу.

Caribbean Club Ночная жизнь
ул, Симона Петлюры, 4
с 18:00 до 06:00
Caribbean Club (Карибиан) – это музыкальный ночной клуб, где в атмосфере витает «винтаж». Воздух пропитан ярким западным шиком. Это один из самых почетных и давних клубов Киева....

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено