Вечеринки Che Malambo

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Che Malambo

Che Malambo

Вечеринки Событие уже прошло (19 октября - 19 октября) Киев, Taco Loco
Che Malambo

Вперше зі свої нової шоу програмою в Київі “Che Malambo”. Вони дають автограф та фото сесію  у характерному для себе закладі в TACO LOCO. У підтримку свого концерту !
На вас чекає не великий майстер клас, та багато корисної інформації зі світу мистецтва та танців.
«Che Malambo» — суто чоловічий танцювальний колектив, який вражає своєю неймовірно пристрасною, потужною енергетикою мільйони глядачів по всьому світу. Колектив, який дивує та надихає своїми запальними танцями і музикою. Malambo — це динамічна суміш відточеної віртуозної техніки ніг, ритмічного степу, барабанних ритмів та пісень.
Проект «Che Malambo» був створений на основі традицій Гаучо і зараз підкорює глядачів по всьому світу своїм новим динамічним шоу, створеним французьким режисером та хореографом Жілем Брінас.
Відомий танцюрист і хореограф Жіль Брінас, виступав з багатьма престижними компаніями в Європі, включаючи Балет-де l’Opéra де Ліон, і балет ХХ століття (Моріс Бежар). В Парижі Брінас вперше дізнався про Маламбо, досліджуючи традиційні танці. Незабаром він потрапив під його чари і вирушив в Аргентину щоб детальніше вивчити традиції гаучо. Натхненний пристрастю танцю і танцюристів, Брінас створив «Che Malambo», щоб поширювати цю потужну, пристрасну і переконливу форму танцю у всьому світі.

Дата: 11 листопада 2017
Час: 15:00 та 19:00
Місце: Жовтневий палац, м. Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
 

Taco Loco Рестораны
ул. Пушкинская, 25
с 11:00 до 23:00
Taco Loco (Тако Локо) - это гастро-бар мексиканской кухни, в центре города. Представляющий и сопровождающийся традиционными мексиканскими блюдами, деталями дизайна, и конечно же своей эксклю...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено