Интересные Выставка Убіка Литвина «Contemporary Architecture Photography»

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Выставка Убіка Литвина «Contemporary Architecture Photography»

Выставка Убіка Литвина «Contemporary Architecture Photography»

Интересные Событие уже прошло (25 октября - 15 ноября) Киев, Арт ЦУМ
Выставка Убіка Литвина «Contemporary Architecture Photography»

З 25 жовтня по 15 листопада в арт-просторі столичного ЦУМу триває виставка урбаністичної фотографії «Contemporary Architecture Photography» Убіка Литвина/ Ubik Litvin Буде представлено близько 20 монохромних фоторобіт та відео-інсталяція. 

Організатор виставки: Sky Art Foundation. 
Партнери: Business Gallery Ukraine, ЦУМ.
Куратор: Юлия Островская (Julia Ostrovska) 

Натхненням для художника стала сучасна архітектура міст-космополітів: Майямі, Нью-Йорку, Парижу, Берліну, Копенгагену, Дубая, Барселони, Ялти, Києва. У серії урбаністичних фотографій – унікальний погляд Убіка на мінімалізм, чистоту форми, красу ліній і геометрію простору. Фотограф досліджує атмосферу і ритм сучасного мегаполісу через взаємодію людини з архітектурою і навколишнім середовищем. У кожній фотографії – пульс нового часу.

«Для мене важливо відчувати енергію міста, розуміти як архітектурне середовище взаємодіє з нами. Людина повинна знайти баланс з навколишнім світом і зберегти його», – розповідає Убік Литвин.

Убік Литвин – український художник, фотограф і дизайнер. Його творчість уже встигли оцінити в США і Європі. Роботи Убіка прикрашають вітчизняні та зарубіжні колекції поціновувачів мистецтва. Автор досліджує внутрішню і соціальну свободу людей по всьому світу.

«Цей проект покликаний привернути увагу до такого виду медіа-мистецтва як фотографія і презентувати її як самодостатню і перспективну область сучасного українського арту. Впевнений, що виставка Contemporary Architecture – це лише початок нашої плідної співпраці з Убіком Литвином», – коментує засновник Sky Art Foundation Дмитро Палієнко.

Презентація арт-проекту в просторі, відкритому для широкої аудиторії – в ЦУМі, демонструє вихід на новий рівень суспільної і культурної комунікації, коли мистецтво, замість того, щоб ставати товаром, виконує просвітницьку функцію, яка провокує культурні зрушення і розширює світогляд глядача.

Вхід на експозицію для всіх бажаючих – вільний.

 

Арт ЦУМ Культура и искусство
вулиця Хрещатик, 38
с 10:00 до 22:00
Майданчик для виступів та проведення заходів в Києві.

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено