Концерты DIGITAL21+STEFAN OLSDAL

Восстановить пароль
Восстановить пароль
DIGITAL21+STEFAN OLSDAL

DIGITAL21+STEFAN OLSDAL

Концерты Событие уже прошло (14 октября) Киев, Caribbean Club
Стоимость: 690 - 1590 грн
DIGITAL21+STEFAN OLSDAL

У Києві вперше зіграє Digital 21 + Stefan Olsdal – новий проект електронного продюсера Мігеля Лопеса Мора і Стефана Олсдала, одного із засновників і незмінних учасників гурту Placebo.

Дует приїде до Києва з дебютним альбомом “Inside” – сучасним гібридом електронної музики, що змішує клубні звуки і реальні інструменти.

Мігель і Стефан – обидва мультиінструменталісти, з особливим інтересом до синтезу електроніки, року та класичної музики, працювали над записом першого альбому в студіях Мадриду і Лондону.

Такий процес співпраці, на відстані, дозволив музиці зробити плідну подорож, – розповідає Стефан. – Ти наче відправляєш її на орбіту і повільно повертаєш назад на Землю, вкриту космічним пилом “.

Спочатку треки задумувались інструментальними, але пізніше до роботи над ними були залучені вокалістки з Китаю, Японії, Ісландії та Франції. “Вокал додав певну теплоту, ці голоси – немов подорож по різних частинах планети”, – розповідає Мігель.

Дебютний альбом “Inside” вийшов восени 2017 року – до цього музиканти встигли презентувати його на кількох європейських фестивалях і сольних концертах.

14 жовтня Digital 21 + Stefan Olsdal представлять його в київському Caribbean Club, і це безумовно буде один з найцікавіших концертів осені.

Caribbean Club Ночная жизнь
ул, Симона Петлюры, 4
с 18:00 до 06:00
Caribbean Club (Карибиан) – это музыкальный ночной клуб, где в атмосфере витает «винтаж». Воздух пропитан ярким западным шиком. Это один из самых почетных и давних клубов Киева....

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено