Спектакли Дует імені Чехова

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Дует імені Чехова

Дует імені Чехова

Спектакли Событие уже прошло (22 апреля - 23 апреля)
Дует імені Чехова

Національна корпорація розваг і Comedy club представляють сольний концерт самого відомого комедії - дуету в Україні, Дуету імені Чехова в Києві.

Створений навесні 2006 року дует набирає колосальні обороти. Їх цитати заучують напам'ять, не пропускають жодного виходу в ефір. Відомі у всьому СНД Андрій Молочний і Антон Лірник продовжують радувати шанувальників все новими і новими мініатюрами, географія їх концертів охоплює весь пострадянський простір і Європу.

Дует дав понад 1500 концертів і приватних виступів! Їх мета - завести публіку, а не виступити, відігравши завчену програму. Андрій Молочний та Антон Лірник - одні з небагатьох артистів, які свої номери пишуть самі.

Вони виходять на сцену, перекидаючись слівцями з оточуючими, роблячи компліменти. Вони не визнають жодних авторитетів, пристойності і правил. Вони запросто можуть висміяти будь-яку зіркову персону, навіть якщо вона присутня в залі. Вони - частина своєї аудиторії, вони живуть їхніми ж інтересами. Реклама, футбол, офісні інтриги, начальники і підлеглі, новини, світське життя, відносини - все це просто предмет для жартів.

Обережно! Вони небезпечні, коли беруть до рук мікрофон.


Відео:

http://www.youtube.com/watch?v=pJwX8n7aDRY

http://www.youtube.com/watch?v=UBd0qU6NvE0

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено