Выставки Душа Неаполя

   Восстановить пароль
   Восстановить пароль
   Душа Неаполя

   Душа Неаполя

   Выставки Событие уже прошло (10 октября - 25 ноября)
   Душа Неаполя

   Душа Неаполя - виставка митців з Неаполя: Джанні Стріно з донькою Франческою

   На художній виставці, яка триватиме з 10 жовтня до 24 листопада 2013 року, будуть представлені митці з Неаполя: Джанні Стріно з донькою Франческою.

   Gianni Strino народився в 1953 році. З дитинства пристрастився до малювання та живопису. В семирічному віці вже отримував свої перші нагороди. Його ранні картини  зараз є особливо популярними  в середовищах поціновувачів живопису.

   Джанні Стріно навчався на архітектурному факультеті. До речі його дід був відомим італійським скульптором, можливо саме від нього він успадкував захоплення та потяг мистецтва. Його роботи представлені у всіх великих каталогах світового образотворчого мистецтва.

   Роботи Джанні Стріно виставлялися в багатьох найпрестижніших аукціонах, серед яких і Лондонський «Крісті».

   Франческа Стріно народилася в Неаполі в 1979 році. Перші кроки в мистецтві вона почала робити в художньому ліцеї і пізніше, слідуючи по стопах свого батька, вступила до Художньої Академію Неаполя, яку закінчила по класу скульптури у професора Д. Ді Фіоре.

   У 2000 році Франческа отримала головний приз «Час-великий скульптор», який був представлений Інститутом Італії в Європейському співтоваристві від провінції Джуліано, в області Кампанія. Тим не менш, любов до малювання і талант художника переважають в її художньому вираженні. Франческа була запрошена виставляти свої роботи в багатьох художніх галереях Італії та за кордоном.

    

   Галерея Ар-центру Я.Гретера хоче познайомити українського глядача з мистецькими роботами світового рівня італійської вишуканості та майстерності.

   Комментарии

   Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
   Пока еще нет комментариев
   Событие на карте
   ?
   Мы обновили дизайн! Нашли ошибку? Напишите нам!
   Сообщение об ошибке
   Спасибо! Сообщение успешно отправлено