Вечеринки «Джаз для дорослих» з Олексієм Коганом

Восстановить пароль
Восстановить пароль
«Джаз для дорослих» з Олексієм Коганом

«Джаз для дорослих» з Олексієм Коганом

Вечеринки Событие уже прошло (21 января - 21 января) Киев, Caribbean Club
«Джаз для дорослих» з Олексієм Коганом
«Джаз для дорослих» з Олексієм Коганом
 
2016-01-21 
 
20:00
 
21-го січня «Джаз для дорослих» з Олексієм Коганом у Caribbean Club
Запрошуємо вас на Перший концерт нового сезону, який відповідно до традиції  Jazz Time  відбудеться у четвер 21-го січня.
Після майже місяця святкувань ми пропонуємо зануритись у чарівний світ джазу під звуки мелодій, деякі з яких були написані майже століття тому, з голосом, що вже багато років супроводжує українських прихильників джазу, у клубі, який ніби створений для джазових вечорів.
 
Олексій Коган є непересічною особистістю української джазової сцени. Він знайомить меломанів із тонкощами стилю та історією культурного пласту. Він заохочує молодих артистів та є приятелем багатьох джазменів з усього світу. Він особисто організовує та підтримує українські джазові фестивалі.
 
В рамках його проекту «Джаз для дорослих» з Олексієм Коганом вже більше півроку відбуваються концерти у Caribbean Club. Кожен з яких неповторний.
Концерти поєднують у собі декілька напрямів: розмовний, гумористичний, культурно-пізнавальний та, само собою, музичний.
 
Гості вечора не тільки насолоджуються живим виконанням легендарних джазових композицій, але і дізнаються про історію їх створення та, власне, про творців, цікаві факти та спогади, курьозні випадки з життя джазменів та цілих джаз-бендів
Ілюструвати розмовну частину концерту буде київський колектив Jazz in Kiev Band, який неодноразово грав на сцені Caribbean Club та добре відомий глядачам.
 
У складі джаз-бенду відомі українські джазмени: Богдан Кравчук — саксофон Володимир Лихошва — гітара Володимир Камінський — клавіші Олексій Коган — бас-гітара Валерій Волков — барабани
 
«Джаз для дорослих» — це можливість пізнати джаз по-новому та відчути його по-справжньому.
ул. Симона Петлюры, 4 067 224-41-11
Подробнее
Caribbean Club Ночная жизнь
ул, Симона Петлюры, 4
с 18:00 до 06:00
Caribbean Club (Карибиан) – это музыкальный ночной клуб, где в атмосфере витает «винтаж». Воздух пропитан ярким западным шиком. Это один из самых почетных и давних клубов Киева....

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено