Спектакли Е. Е. Шмітт «Загадкові варіації»

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Е. Е. Шмітт «Загадкові варіації»

Е. Е. Шмітт «Загадкові варіації»

Спектакли Событие уже прошло (6 сентября - 8 сентября)
Е. Е. Шмітт «Загадкові варіації»

Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької представляє гастролі у Києві

Е. Е. Шмітт «Загадкові варіації»

П’єсу «Загадкові варіації» було написано відомим сучасним письменником, драматургом та сценаристом Еріком-Емануелем Шміттом, який, окрім великої кількості нагород та схвальних відгуків поважних критиків, є доступним кожному, хто прагне знайти відповіді на знайомі запитання. Усі його п’єси оригінальні та індивідуальні. П’єса була написана спеціально для бенефісу відомого французького актора Алена Делона.

Національний театр ім. М. Заньковецької у 1999 році здійснив постановку цієї п’єси  за підтримки посла Франції. Режисер-постановник зробив цікавий експеримент, адже поєднав у своїй постановці двох акторів з різних театрів, створивши таким чином феноменальний тандем талановитих людей, а саме: Лауреата Шевченківської премії, н. а. України Богдана Козака (актор Національного театру ім. М. Заньковецької) та Лауреата Шевченківської премії Олега Стефанова (актор Театру ім. Л. Курбаса).

«Це виняткова вистава, – зазначив Богдан Козак. – У ній не йдеться про політику, про якісь соціальні зрушення. А йдеться про людину, її внутрішній світ, про прив’язаність до жінки, до чуття… Про те, як любов до жінки допомагає творчості або руйнує її, і яку роль може відіграти у житті людини, необов’язково митця. Шмітт, учень філософа Левінаса, блискуче написав про те, що людина може пізнати себе лише при зустрічі з іншою людиною, у розмові з нею, про те, як і які думки народжуються у співбесіді…»

Постановка «Загадкових Варіацій» - це безумовний успіх режисера, який не боїться експериментувати з пустим простором і заповнювати виставу органікою акторів. На думку критиків – це одна з найкращих ролей н. а. України Богдана Козака, яка характеризує не тільки бездоганну акторську майстерність, але й презентує особливість Львівської (Заньківчанської) театральної школи.

Режисер – з. д. м. України Вадим Сікорський
Сценограф – Олександр Оверчук; Костюми – Ольга Боклан; переклад з французької М. Якуб'яка
 
Дійові особи та виконавці:
   Абель Знорко – н. а. України Богдан Козак
   Ерік – Олег Стефанов

Початок о 19.00

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено