Вечеринки Екскурсiя до броварнi

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Екскурсiя до броварнi

Екскурсiя до броварнi

Вечеринки Событие уже прошло (24 октября - 24 октября) Киев, Крапка Кома Літпаб
Екскурсiя до броварнi

Перші кроки у пивоварінні ми зробили ще у далекому 2014 році. Сьогодні, з маленької домашньої броварні ми виросли у впізнаваний бренд майстрового пива з власним пабом Крапка Кома. Змістовне пиво на Позняках та літпабом у самому серці Києва. Потужність нашої броварні становить 1200 гектолітрів пива на рік. В асортименті: 10 основних сортів пінного та лімітовані сезонні пропозиції.

24 жовтня о 19:00, запрошуємо всіх зацікавлених пиволюбів приєднатися до екскурсії нашою броварнею, де учасники ознайомляться з правилами наливу, дізнаються, де й як саме народжується наше майстрове Крапка Кома. Змістовне пиво, продегустують пиво з танків і не лише!

Вартість – 150 гривень: екскурсія + дегустація усіх сортів нашого пива, що будуть в наявності в день екскурсії (близько 8 сортів). Кількість місць обмежена!

Поспішайте зареєструватися заздалегідь у приватних повідомленнях на сторінці ⇒ facebook.com/KrapkaCommaBeer або за телефоном: 067 326 9606. Ласкаво просимо 

Крапка Кома Літпаб Рестораны
ул. Антоновича (Горького), 14
с 12:00 до 01:00
Кухня: Авторская
Літературний паб Крапка Кома – затишний dog friendly та kid friendly заклад в центрі Києва – на Антоновича (Горького), 14. В меню літпаба: - Великі порції витриманого м'яса від к...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено