Концерты GODWIN LOUIS (USA)

Восстановить пароль
Восстановить пароль
GODWIN LOUIS (USA)

GODWIN LOUIS (USA)

Концерты Событие уже прошло (20 октября) Киев, Caribbean Club
Стоимость: 350 - 1000 грн
GODWIN LOUIS (USA)

Володар премії Елвіна Джонса, різноплановий альт-саксофоніст Годвін Луїс вперше виступить для київської публіки в одному з найстаріших клубів міста Caribbean Club.

Його манеру гри відрізняє експресивність, діапазон відтінків і найширший вибір технічних прийомів.

Годвін Луїс народився на батьківщині джазу, в Гарлемі, і як справжнє «дитя міста джазу» почав грати на саксофоні у віці дев’яти років. Закінчивши в 2003 році з відзнакою середню школу, Годвін удостоївся Grace Norton Dudley Scholarship – іменної стипендії, яка повністю оплачувала його навчання в будь-якому коледжі країни.

Годвін закінчив престижний Інститут джазу Телоніуса Монка і знаменитий музичний коледж Берклі в Бостоні, під час навчання в якому він був нагороджений премією Елвіна Джонса.Ета нагорода дала молодому саксофоністові можливість виступати на одній сцені з такими іменитими музикантами, як Хербі Хенкок, Рон Картер, Джон Скофілд, Баррі Харріс, Данило Перec, Джо Ловано і Теренс Бланшар.

Caribbean Club Ночная жизнь
ул, Симона Петлюры, 4
с 18:00 до 06:00
Caribbean Club (Карибиан) – это музыкальный ночной клуб, где в атмосфере витает «винтаж». Воздух пропитан ярким западным шиком. Это один из самых почетных и давних клубов Киева....

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено