Фестивали Казковий фестиваль Remeslo

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Казковий фестиваль Remeslo

Казковий фестиваль Remeslo

Фестивали Событие уже прошло (16 декабря - 17 декабря) Киев, ТРЦ Атмосфера
Казковий фестиваль Remeslo

КАЗКОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ REMESLO – це унікальна розважально-пізнавальна платформа. Це нова історія, новий погляд на святкову галузь, що поєднує індустрію подарунків, організацію івентів та розваг.

Напередодні Різдвяних та новорічних свят Казковий фестиваль REMESLO – це чудове місце, де сконцентровані найнеймовірніші ідеї для святкових подарунків та розваг і де кожен чудово та з користю проведе свій час, отримає позитивні емоції, дізнається про індустрію подарунків, знайде все, що необхідно для організації свого свята.

ДЛЯ КОГО МИ ОРГАНІЗУВАЛИ НАШ ЗАХІД ?

  • Для тих, хто виробляє та продає найкрутіші речі та найнеочікуваніші ідеї подарунків. Це можуть бути традиційні подарунки, а саме: книги, предмети інтер’єру та декору, посуд, білизна, прикраси, ювелірні вироби, косметичні засоби; подарункові сертифікати, подарункові картки у фітнес-центри та спортивні зали, салони краси; подарункові страхові пакети; квартири, авто чи подорожі в подарунок тощо.
  • Для гостей, хто шукає найкращі подарунки до свят своїм рідним та близьким, колегам чи босу… і взагалі - будь-кому. Завітавши на наш фестиваль, вони будуть приємно вражені Вашими пропозиціями.
  • Для івент-агенцій, компаній, що організовують урочисті заходи або надають найкращі послуги для створення назабутнього свята. Тих, хто створює чудовий кейтеринг чи представляє компанію, що забезпечує обслуговування святкових подій; хто одягає, створює імідж, надає реквізит та декорує приміщення. Ви – співак, артист або ж танцювальний колектив, який прагне визнання та бажає знайти постійну роботу до душі? – Тоді Вам усім слід продемонструвати свої можливості на Казковому фестивалі REMESLO! Тому що всі, хто потребує нових ідей для організації свого свята (Різдво, Новий рік, ювілей, день народження, весілля тощо), прийдуть за цим до нас.
  • А для тих, хто чогось навчає (курси, школи, студії, гуртки, коледжі, ВУЗи, тощо), ми організували REMESLO EDUCATION (Ярмарок освітніх програм), де будуть продемонстровані навчальні заклади, що готують фахівців цієї галузі.Для Вас ми запросимо на фестиваль дорослих, дітей, підлітків та цілі родини, щоб Ви мали змогу надати вичерпну інформацію та продемонструвати їм переваги Ваших освітніх програм, щоб кожен зміг обрати професію своєї мрії та визначитись, де саме отримати знання.
  • Ваш бізнес – робота з дітьми? Ви організовуєте дитячі свята? Продемонструйте свої таланти та можливості на фестивалі REMESLO в зоні REMESLO KIDS, зробіть дітей щасливими, а їхні вдячні батьки запросять Вас організувати дитяче чи родинне свято.

КОНТАКТИ:

remeslo.org.ua@gmail.com

+380 63 987 18 03

www.remeslo.org.ua

інстаграм: @remeslo_fest

фейсбук: @Фестиваль Remeslo

ТРЦ Атмосфера Магазины и шопинг
Столичне шосе, 103
с 10:00 до 21:00
Премиум-галерея "Атмосфера" рассчитана на самых взыскательных посетителей: одежда, обувь, сумки и аксессуары мировых брендов в одном месте обеспечат атмосферу настоящего рая для шопинга! ...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено