Концерты JMSN

Восстановить пароль
Восстановить пароль
JMSN

JMSN

Концерты Событие уже прошло (19 ноября) Киев, Caribbean Club
Стоимость: 550 — 1590 грн
JMSN

Соул-співак JMSN повертається до Києва з презентацією нового альбому “Velvet”.

19 листопада JMSN дасть свій другий концерт в Києві, в рамках великого Європейського туру, з презентацією шостого студійного альбому “Velvet“, який вийде у вересні 2018 року на його власному незалежному лейблі White Room Records. Разом з анонсом нового альбому, JMSN оголосив дати першої частини Північно Американського туру, а тепер і дати Європейського туру.

У червні цього року, співак випустив перший сингл «Talk is Cheap», в якому звучать ед ліби репера Joey Fatts, і як завжди з новим альбомом JMSN трохи змінює стиль музики, а також і образ. Ця наступна музична глава під назвою “Velvet“, безсумнівно, встановить новий стандарт для шовковистого звучання R&B/Soul.

JMSN заробив любов публікі завдяки незабутнім живим виступам і власному стилю, він отримує респект від таких легенд як: Puff Daddy, Usher і засновника The Commodores Томаса Маккларена.

JMSN брав участь у записі альбому Кенрдіка Ламара “good kid, m.A.A.d. city “, в результаті чого, його вокал можна почути в трьох треках:” Bitch, Do not Kill My Vibe “,” Sing About Me, I’m Dying of Thirst ” і “Real “. У 2016 році JMSN спродюсував і написав пісню для Mac Miller “Skin” яка потрапила на 4-ий студійний альбом Міллера “The Divine Feminine”.

Крім цих робіт JMSN також співпрацював з такими артистами як: J Cole, The Game, Tyga, Ab-Soul, Kaytrnada, Ta-ku і багатьма іншими.

Caribbean Club Ночная жизнь
ул, Симона Петлюры, 4
с 18:00 до 06:00
Caribbean Club (Карибиан) – это музыкальный ночной клуб, где в атмосфере витает «винтаж». Воздух пропитан ярким западным шиком. Это один из самых почетных и давних клубов Киева....

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено