Концерты JULIET KELLY (UK)

Восстановить пароль
Восстановить пароль
JULIET KELLY (UK)

JULIET KELLY (UK)

Концерты Событие уже прошло (27 октября) Киев, Caribbean Club
Стоимость: 250 - 1000 грн
JULIET KELLY (UK)

Навіть найдосвідченіші цінителі джазової музики будуть у захваті, почувши британську співачку Джулієт Келлі. Вона – мікс витонченості та стилю, вона – законодавиця джазової моди в Англії.

У своїх композиціях Джулієт розповідає реальні історії і викликає трепетні почуття, завдяки пристрасному виконанню і чіпляючому голосу, який порівнюють з голосом легендарної джазової співачки Кассандри Вілсон.

Дивно, але спочатку Джулієт не цікавилася джазом. Її сім’я була віруючою і в батьківському будинку не релігійна музика перебувала під суворою забороною. Під час навчання на економічному факультеті життя юної дівчинки змінилося.

Після прослуховування в музичному класі, нова викладач сказала Джулієт про її талант і голос, що обіцяє їй велике джазове майбутнє. Це і стало початком великої кар’єри Джулієт Келлі.

Дуже амбітна Келлі почала брати приватні уроки і наполегливо займатися музикою, що незабаром дало свої плоди – через невелику кількість часу вона стала співати в джазовому клубі Ронні Скота, а після закінчення престижної Лондонської школи музики і драми, з нею вже виступали такі професіонали як Джордж Мур, Омар Пуенте, Стінг, Кортні Пайн, група “Take 6”.

Джулієт одна з небагатьох вокалісток, які складали свої пісні самостійно. Зараз у неї 4 власних альбому, які ставали лідерами продажів на Amazon.com в розділі «Сучасний джаз» і неодноразово займали перші рядки хіт-парадів Англії та Шотландії.

В приємний осінній вечір, 27 листопада, у вас буде можливість долучитися до вечора справжніх джазових одкровень, познайомившись ближче з творчістю неперевершеною Джулієт Келлі.

Caribbean Club Ночная жизнь
ул, Симона Петлюры, 4
с 18:00 до 06:00
Caribbean Club (Карибиан) – это музыкальный ночной клуб, где в атмосфере витает «винтаж». Воздух пропитан ярким западным шиком. Это один из самых почетных и давних клубов Киева....

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено