Концерты Концерт группы «ТІК»

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Концерт группы «ТІК»

Концерт группы «ТІК»

Концерты Событие уже прошло (25 мая - 26 мая) Донецк, Liverpool
Концерт группы «ТІК»

Вінницький гурт ТІК їде на Схід! 25 травня 2012 року колектив Тверезість І Культура виступить у донецькому клубі LIVERPOOL, де хлопці представлять нову програму із останнього альбому «Весільний» та, звісно ж, свої незмінні хіти, такі, як «Олені», «Вчителька», «Свєта».

Нагадаємо, у жовтні 2011 року ТІК презентував третій альбом під назвою "Весільний". Після чого колектив одразу відправився у четвертий всеукраїнський тур, який так само, як і альбом, називається "Весільний".

У листопаді того ж року ТІК зіграв масштабний "Весільний" концерт у київському Палаці Спорту, спеціальним гостем якого стала українська співачка Ірина Білик. Вона разом із Віктором Бронюком виконала композиції: "Не цілуй" (1 вересня на неї відзняли кліп), "Дорога в нікуди" та "Чорні очка, як терен".

Навесні цього року ТІК презентував кліп на пісню «Абонент», яку відзняв взимку 2012 року на замерзлому морі в Одесі та у спекотних Арабських Еміратах. Пісня та кліп вже встигли захопити верхівки музичних хіт-парадів на радіо та телеканалах.
Зараз ТІК працює над новим матеріалом до четвертого альбому та активно гастролює.

Початок о 21.00

Liverpool Рестораны, Туризм и путешествия
ул.Артема, 131в
с 00:00 до 00:00
Гостинично-развлекательный комплекс LIVERPOOL, расположенный в самом центре Донецка, является уникальным, ярким пятном индустриального мегаполиса. Благодаря своей многогранности может стать любимы...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено