Концерты Концерт ILLARIA

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Концерт ILLARIA

Концерт ILLARIA

Концерты, Главные события, Интересные, Главные события Событие уже прошло (31 марта) Киев, Caribbean Club
Стоимость: 200—1100 ГРН
Концерт ILLARIA

31-го березня ILLARIA вийде на сцену Caribbean Club Concert-Hall! Нова концертна програма «Сила» — це улюблені хіти та самобутній неповторний талант. ILLARIA — нове звучання української етники.
Молода українська співачка з грецьким корінням та ім`ям, яке означає «та, що несе світло».

Сучасники вважають її новим вокальним феноменом української сцени. Вона здатна заворожувати містичними образами, чуттєвими піснями та дивовижним голосом, діапазон якого сягає трьох октав.

На сольному концерті ILLARIA порадує слухачів актуальним свіжим звучанням у поєднанні з бездоганним голосом та колоритними етнічними інструментами. Її музика насичена енергією любові та щастя, а всі композиції написані самою виконавицею з притаманною лише їй чуттєвістю, вишуканістю та неповторним стилем!

31-го березня пролунають відомі та зовсім свіжі пісні від самобутньої української артистки. Поряд з красивими мелодіями романтичних балад, таких, як «Ангел світла» і «Не відпускай» прозвучать й сміливі танцювальні треки «Зацілуй», «Танець під дощем» та інші.

Наживо насолодіться улюбленими хітами найзагадковішої української зірки на сольному концерті ILLARIA у Caribbean Club Concert-Hall!

Caribbean Club Ночная жизнь
ул, Симона Петлюры, 4
с 18:00 до 06:00
Caribbean Club (Карибиан) – это музыкальный ночной клуб, где в атмосфере витает «винтаж». Воздух пропитан ярким западным шиком. Это один из самых почетных и давних клубов Киева....

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено