Концерты Концерт з серії - “Авторський понеділок”

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Концерт з серії - “Авторський понеділок”

Концерт з серії - “Авторський понеділок”

Концерты Событие уже прошло (2 ноября - 2 ноября) Киев, Caribbean Club
Концерт з серії - “Авторський понеділок”

2-го листопада черговий концерт з серії - “Авторський понеділок”

Цей понеділок принесе нові враження та світлі емоції. Знайомі з дитинства пісні набудуть неочікувано-свіжого звучання у сольному концерті вокалістки та композитора Solomia. А за клавіатурою буде відомий джазовий імпровізатор та композитор Павло Ігнатьєв.

Solomia – лауреат національних, міжнародних та світових конкурсів з композиції та вокалу. Зокрема – конкурсів «Billboard World Song Contest» (США, 2007-2009), «Song Of The Year» (США, 2007), «Toronto Exclusive Magazine Awards» (Канада, 2007), «Смолоскип» (2004 і 2006), «Рукомесло» (2005), «ШевченкоФест» (2007), «Таланти твої, Україно» (1996) та ін.

У музичному доробку – три сольні авторські альбоми: «Solomia» (2007), «Rondo» (2011) і «День народження» (2011). Також пісні Solomia увійшли до диску «Молоді зірочки України» (2005) та міжнародних підбірок «Just Talents» (США, 2007) і «Positive Music» (США, 2007).

Пісня «Русалка» (на сл. Т.Шевченка) з’явилася у документальному фільмі «Серце мами. Гонгадзе» (реж. С.Бігун, 2015).

У 2011 р. на запрошення Головуючого Ради Європи Solomia дала сольний концерт у Страсбурзі на честь двадцятої річниці незалежності України.

У 2015 р. авторською піснею «Оранта» Solomia завершувала об’єднаний показ українських дизайнерів на під час Нью-Йоркського тижня моди.

Пише українською, англійською та російською мовами.

Виступає з концертами в Україні та за кордоном.

www.solomia.net
https://www.facebook.com/solomiamusic


Павло Ігнатьєв – відомий піаніст, композитор та імпровізатор.

Навчався в Одеській музичній школі ім. Столярського, у спеціалізованій музичній школі ім. М.Лисенка (Київ), у Національній музичній академії ім. П.І.Чайковського (Київ). Вдосконалював свою виконавську майстерність у «Моцартівській академії» камерної та оркестрової класичної музики (Краків, Польща), на джазовому факультеті Ганноверської вищої школи (Німеччина), на курсах спеціального фортепіано професора Д.Башкірова «Моцартеум» і на курсах спеціального фортепіано професора А.Контарського у Sommerakademie der Hochschule Mozarteum (Зальцбург, Австрія).

Розпочав сольну концертну діяльность у 1994 р.

Дискографія: «Old Improvisations» (2005), «Харьковские листья» (2006), «Спиноза» (2007), «Моему другу» (2007), «Караван» (2008), «Рассказ-раздумье» (2008), «Бессонница» (2000), «Воспоминания. Кристина» (2010), «Колокола души» (2013).

http://pavelignatyev.com.ua/

Зауважте, що вхід на концерт - вільний.

Прийдіть і насолодіться чудовою музикою, що оживає у виконанні майстрів-віртуозів.

Вхід вільний.
Caribbean Club Ночная жизнь
ул, Симона Петлюры, 4
с 18:00 до 06:00
Caribbean Club (Карибиан) – это музыкальный ночной клуб, где в атмосфере витает «винтаж». Воздух пропитан ярким западным шиком. Это один из самых почетных и давних клубов Киева....

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено