Вечеринки KOZAK SYSTEM: презентація альбому Живи і Люби. Спільний концерт з ЖАДАН І СОБАКИ

Восстановить пароль
Восстановить пароль
KOZAK SYSTEM: презентація альбому Живи і Люби. Спільний концерт з ЖАДАН І СОБАКИ

KOZAK SYSTEM: презентація альбому Живи і Люби. Спільний концерт з ЖАДАН І СОБАКИ

Вечеринки Событие уже прошло (27 марта - 27 марта)
KOZAK SYSTEM: презентація альбому Живи і Люби. Спільний концерт з ЖАДАН І СОБАКИ
27 березня 2015, 19:00
KOZAK SYSTEM
РОК ШОУ “МАНІФЕСТ”
презентація альбому “ЖИВИ І ЛЮБИ”
Клуб « Atlas»
Київ, вул. Артема 37-41
 
Музична формація KOZAK SYSTEM  презентує другий номерний альбом “Живи і Люби”. Презентація відбудеться в рамках   нового рок-шоу  “МАНІФЕСТ”, яке почує і побачить Київ наприкінці березня.
Рок-шоу складатиметься з двох частин:  спочатку на сцену вийде Сергій Жадан із ска-панк  гуртом з Харькова “Собаки в космосі”.  Після дружнього виступу  Жадана,  розпочнеться концерт-презентація українського гурту KOZAK SYSTEM.   Шалено  драйвова і   насправді жива команда  зіграє  велику програму, складену із нових та старих пісень.
 Рок-шоу KOZAK SYSTEM “МАНІФЕСТ” – це потужна енергетика,  це  правдиві гостросоціальні  тексти за межею та прості ліричні  про кохання. Це насамперед українська  рок музика, яка має безліч відголосів -  ска, реггі,  етно, фолк та якісна поезія. Кожен слухач тут знайде своє.
 
Цього вечора музиканти представлять  платівку “Живи і Люби”, яка безумовно стане  цінним  культурним надбанням українців і ось чому:
- авторами текстів   стали Сергій Жадан, Сашко Положинський, Олег "МОХ" Гнатів (Perkalaba),  Юрій Іздрик, Дмитро Лазуткін,  Артем Полежака. Всі автори -  не лише гучні, але й дуже важливі для сучасної України імена.
- обкладинку альбому створив  український художник Андрій Ярмоленко, відомий як автор низки яскравих і нетривіальних графічних робіт - від гопників із серії "жлоб-арт" до циклу про українських повстанців з різних історичних епох.
- альбом створювався протягом  надскладного для всіх нас 2014 року. Більшість треків записувалося у перервах  між концертами, попри щільний гастрольний графік. Адже минулого року KOZAK SYSTEM  були прийняті польским слухачем, і з понад 70 концертів більшість зіграли саме в Польщі.
-  окрім України,альбом  виходить ще й у Польщі на лейблі “LOU&ROCKED BOYS” та має  декілька feats,  в тому числі   з польською легендою Марилею Родович (Maryla Rodowicz),  та гуртами “ENEJ”  та “BENDAREK”.
 
 
Великий Рок-концерт  KOZAK SYSTEM “МАНІФЕСТ” вібудеться 27 березня в київському клубі “Altas».  Тож приходь і слухай новий український рок!
 
 
Вартість квитків від 120 грн
Замовлення за тел  044 590 55 55 
 

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено