Спектакли Лесь Подерв’янський «Сни Васіліси Єгоровни»

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Лесь Подерв’янський «Сни Васіліси Єгоровни»

Лесь Подерв’янський «Сни Васіліси Єгоровни»

Спектакли Событие уже прошло (16 апреля - 20 апреля) Киев, Crystal Hall
Лесь Подерв’янський «Сни Васіліси Єгоровни»

Прихильники літературної творчості Леся Подерв’янського не дочитають цього тексту до кінця, бо вже дзвонять за вищевказаним телефоном з метою придбати найкращі квитки. Авжеж – відбудеться прем’єра нової постанови за улюбленішими п’єсами культового сатирика сучасності. Постанова називається «Сни Васіліси Єгоровни» та заснована на сюжетах «Васіліса Єгорівна та мужичкі», «П’ять хвилин на роздуми», «Король Літр», «Остановісь, мгновєніє, ти прєкрасно!», «Нірвана, або Альзо Шпрех Заратустра», «Діана», «Мєсто встрєчі ізменіть ніззя, бл…!»

Рівно рік пройшов з постанови першої театральної вистави за п’єсою Павлік Морозов, коли зал «Кінопанорами» тільки встигав об’являти додаткові вистави одну за одною. Так, незважаючи на те, що Лесь не пестує публіку новими творами, його багато кому знайомі вже напам’ять п’єси хочеться чути знов і знов. 

Тому ж потрібно подякувати й «офігеному театру» КРОТ, режисеру-постановщику Андрію Крітенко, витримуючим постійне «гвалтування» від автора та сценографа постанови – Подерв’янського, – за те що роблять все на сцені так, немов виконують свою найбільшу мрію… адже може так і є: раніше кожен актор мріяв зиграти «Гамлета» Шекспіра, а сьогодні – «Гамлєта» Подерв’янського. Ще, режисер залучає відомих артистів не тільки театрального жанру, але ж відомих музичних виконавців України для виконання окремих ролей, епізодів, музичних сцен. Хто буде допомагати професійним акторам втілити бачення автора цього разу – ми дізнаємось вже скоро. Сам автор спостерігає за виставою із залу, але хто знає, на що може натхнути атмосфера залу, який вже не раз був переповнений з приводу виступу цієї видатної фігури українського мистецтва (останнього разу Crystal Hall приймав ювілейну творчу вечірку Олега Скрипки та Леся Подерв’янського «Гуманісти – 2″).

Інтелігенція, богема, та просто люди з гарним почуттям гумору – ось відвідувачі цієї гучної концертно-театральної вистави. Питання одне, чи вмістить найбільший концерт -хол України протягом чотирьох днів всіх шанувальників постмодерністскої культури.

Замовлення квитків: 288-50-74

Початок о 19.00

Crystal Hall Ночная жизнь, Культура и искусство
Днепровский спуск, 1
CRYSTAL HALL — самый большой и современный концерт-холл в Украине. Он представляет собой уникальное пространство с дизайном 21-го века, оборудованное по последнему слову техники для проведения с...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено